Cienie :)

  • 2011-03-09, o 10:18
  • 101
  • 35 017
  • 37
  • 54

Re: Cienie :)

Wiem, wiem kto by nie wiedział A to szkoda myślałam że gdzieś dopadnę te cienie.No nic bede szukać Dzieki za odpowiedź:)

Re: Cienie :)

A w Focus\'ie w rossmanie nie ma tych cieni? Jak byłam tam ostatno to nie zwróciłam uwagi.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Cienie :)

nie widziałam ich;/ ale jak bede nastepnym razem to zobacze. W naturze szukałam i nie widziałam żeby były, no nie wiem, może mi przypadkiem gdzies wpadna w oko.

Re: Cinie do oczu! Jakie najlepsze?

hej
ja kiedyś miałam okazję korzystać z Beayty Factory - sa bardzo podobne do Manly - sa ok. Pozostałych nie znam ;/

Re: Cinie do oczu! Jakie najlepsze?

Ok, dziekuje za odpowiedz

Re: Cinie do oczu! Jakie najlepsze?

A co do cieni Sephora? Dobre ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cinie do oczu! Jakie najlepsze?

A co do cieni Sephora? Dobre ?

paulinka2311232

niestety nie wiem, nigdy ich nie miałam ;/

Re: Cinie do oczu! Jakie najlepsze?

Ja wielokrotnie używałam cieni z Sephory i byłam zadowlona ( ale używałam jedynie tych z dużych paletek paletek ) , z tego co słyszałam pojedyncze cienie bywają bardzo słabo napigmentowane , szczególnie jasne kolory , więc warto wcześniej sprawdzić w perfumerii.

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Re: Cinie do oczu! Jakie najlepsze?

Z Sephory testowałam wiele pojedynczych (nie w paletach) i jedyne jakie są dla mnie ok to cieliste maty. Pigmentacja rzeczywiście słaba, już lepiej kupić cienie z Inglota. Mam sporo i z każdego jestem zadowolona Cienie z Sephory walają się po szafkach (chociaż kredki bardzo chwalę )

Re: Cinie do oczu! Jakie najlepsze?

Dzieki, dziwczyny za dobre rady!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: