CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

  • 2015-11-04, o 19:24
  • 31
  • 9 672
  • 20
  • 26

CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

mam taką prośbe i mam nadzieje że nie będe w tej prośbie jedyna ,wiem że zdjęcie jakiejkolwiek szminki nie pokazanej na dłoni czy na ustach nie odzwierciedla jej prawdziwego koloru , w związku z tym czy można by dodać zdjęcie koloru danej szminki na dłoni przy kazdym zdjęciu lub też jednorazowo swatche wszystkich kolorów na jednej fotce przy danym produkcie ?  napewno pomogłoby to wielu klientkom wybrać odpowiedni kolor najbardziej zbliżony do rzeczywistego .

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

dołączam się do prośby bo mnie też czasem jest trudno wybrać odpowiedni kolor szminki ,ostatnio miałam problem z wyborem szminki z Kryolanu które jak wiadomo do takich nie należą i pomadek matowych Sleek Matte Me

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Dla tych, którzy chcą kupić to może być spore ułatwienie przy woborze odcienia.  

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

przydałyby się swatche a przy takich produktach jak szminki jest to wręcz niezbędne

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

na pewno łatwiej byłoby wybrać odpowiedni kolor

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Oczywiście weźmiemy prośby pod uwagę, jednak nie zawsze jest to możliwe, gdyż nie do wszystkich produktów otrzymujemy testery. 

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

ja czasem tak robię, że po prostu wpisuję w Googlach nazzwę szminki i kolor i zawsze się na jakiś blog natrafi ze zdjęciami ;)

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

 Bardzo dobry pomysł.

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Zastanawiając się nad danym produktem w Internecie można często znaleźć swatche na blogach czy w filmach, choć każdy z nas ma inne ustawienia monitora, zdjęcia robione są w różnym świetle (co bardzo dużo zmienia) etc. Moje usta są z natury dość mocno napigmentowane i każda, nawet jaśniutka szminka wygląda na nich na ciemniejszą, dlatego staram się szukać artykułów czy filmów osób, które mają podobną karnację do mojej i zbliżony do mojego naturalny kolor ust. 

Mi to w dużej mierze ułatwia wybór :)

Jana

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Swatche bez problemu mozna znalezc w internecie, na YT

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Swatche bez problemu mozna znalezc w internecie, na YT

2015-11-05 10:50:11 autor kloss1

tak ale po co szukać w googlach itp , wydaje mi się że to leży w gestii sklepu żeby ułatwić potencjalnym klientom dobór odpowiedniego koloru danego produktu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: