CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

  • 2015-11-04, o 19:24
  • 31
  • 9 671
  • 20
  • 26

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

pamietajmy ze zdjecia przekłamuja kolor

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Przyłączam się do prośby

Tak naprawdę kolor i tak będzie się różnił na żywo. Sama się ostatnio przekonałam, choć oglądałam milion zdjęć w internecie.....

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Swatche bez problemu mozna znalezc w internecie, na YT

2015-11-05 10:50:11 autor kloss1

dokładnie, wystarczy troszkę poszukać :)

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

niestety nie da sie w 100% odzwierciedlic koloru

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

To na pewno ułatwi dobór koloru.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Też wpisuję nazwę W grafikę Google i szukam

Ja własnie tak robie, że przed kupnem czegos poszukuje swatche i dopiero sie decyduje na jakis kosmetykow typu: paletka róży czy pomadka.

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

w internecie wystarczy poszukac, znajdzie sie i zdjecia i filmy

Re: CZY MOŻNA PROSIĆ O SWATCHE PRZY KAŻDEJ SZMINCE LUB JEDNORAZOWO SWATCHE WSZYSTKICH KOLORÓW RAZEM?

Na blogach większości są
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: