CELLULIT!!!

  • Temat zamknięty
  • 2011-03-27, o 21:25
  • 23
  • 9 822
  • 11
  • 13

Re: CELLULIT!!!

raczej american beauty;) ojmonius moniuś filmy Ci sie kręcą:) chcyba zakochana jestes:P

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: CELLULIT!!!

raczej american beauty;) ojmonius moniuś filmy Ci sie kręcą:) chcyba zakochana jestes:P

picjafly

heheh moze ;p zawsze urywki oglądałam a do tytułu nie przywiązałam już uwagi (wiesz, akcja mniie wciągnęła ;p)

Re: CELLULIT!!!

Dziewczyny czytam to forum od jakiegoś czasu korzystałam z porad i z polecanych produktów.Tym razem mam do was pytanie chodzi o cellulit.Jestem w miarę szczupła przy wzroście165 warze 59 kg.Ze skórką walczę już ładnych parę lat, wypróbowałam już chyba wszystko od kremów, balsamów, tabletek a skończyłam na masażach a cellulit jak był tak jest i jest jeszcze gorzej.Dla mnie cellulit to już nie defekt kosmetyczny a choroba.W ostatnim czasie gdzieś wyczytałam i teraz nie wiem gdzie że istnieją testy DNA których wynik pozwala na określenie odpowiedniej diety i ćwiczeń.Stąd moje pytanie czy któraś z was słyszała lub zrobiła taki test, gdzie można go wykonać i jak przebiega pobranie próbki do takiego testu? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: