CELLULIT!!!

• Temat zamknięty
  • 2011-03-27, o 21:25
  • 23
  • 7 108
  • 11
  • 13

CELLULIT!!!

Prawie każda kobieta ma to paskudztwo i pewnie każda chce się go pozbyć.
Może wspólnie zaczniemy działać:) w grupie raźniej. Proszę napiszcie jakie macie pomysły i sposoby:)

Ja osobiscie stosuje peeling z soli i oliwy z oliwek, robie masaże prysznicem na przemian raz zimną raz goracą wodą, stosuje balsamy a także staram się co drugi dzień ćwiczyc:) a ostatnio przeczytałam coś o peelingu z kawy:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: CELLULIT!!!

przykladac kostki lodu w dane miejsca:)picie zielonej herbatki,a co do tej kawy to

1/4 kawy mielonej,pieprz cayenne,oliwa z oliwek,lyzka miodu,cynamon:)

ruch ruch ruch:)
cellulit jest niestety z braku ruchu, gdy komórki tłuszczowe sobie leniwie leżą:) a te wszystkie kremy to oszustw marketingowe. Drenaż tkanek- poprzez kofeine, picie wody, znikome ilosci soli w diecie i herbatke- działa cuda- w porownaniu z ruchem, wiem po sobie! ale wszystkie te składniki tylko naturalne, a nie antylellulitowe kremy z drogerii:) niestety, pomarańczka to rzecz, ktorej trzeba...zapobiegać, potem po ptakach:(

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Może wyda wam się to dziwne ale ja poza tym że wcieram w siebie najtańszy, najzwyklejszy balsam to nic nie robie i tego problemu nie mam, jakoś strasznie aktywna też nie jestem. Fakt parę lat temu jak przytyłam dość szybko to zaczeło się coś pojawiać i nie wyglądało to ładnie i jeszcze początki rozstępów (które udało się zniwelować) do tedo doszły. Ale teraz jem normalnie, nie za dużo i nie za mało, ograniczyłam hot dogi, hamburgery ale nie do tego stopnia żeby ich wogóle nie jeść, jedynie słodyczy nie potrafię odstawić:) Wagę mam już od dłuższego czasu taką samą, jem wszystko i nie widzę żeby mi się pojawiał celulit. Moim zdaniem największy wpływ ma to co jemy i tyle. A używanie kosmetyków anty -celulitowych, -rozstępowych, wyszczuplających jest stratą pieniędzy.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

dokładnie Nitka....ja tez nie wierze w zadne kremy antycellulitowe hehhe.smiac mi sie chce jak czytam,co obiecuje producent danego kosmetyku....a ja po po porządnym wyszorowaniu sie gabką,wcieram zwykłą ,najzwyklejszą oliwke dla dzieci..skora jak u niemowlaka...zadnych rozstepow i cellulitu...no i duzo tez ruchu..ale przy dzieciach to chyba normalne:):)..także masaż szorstką gąbką i oliwka ...efekty super...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

zgadzam sie z wami że te balsamy nic nie dają;/ to ja może tez wypróbuje tą oliwke dla dzieci hehe:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

a ja dzis wyczytalam ze jest cellulit tłuszczowy i wodny, tłuszczowy od siedzenia na pupie, wodny od zlej diety. i wszystko jasne:) a kremy są po to by poprawic nasze samopoczucie, ze niby spaaa:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

hehhe macie jak zwykle racje ;p ale ja nie poddaje się i namiętnie smaruję się kolagenem ;p nie wiem czy pomoze, bo jakoś do sportu nie mogę się zmobilizować (ehhh;/) wierzyc jednak trzeba ;p

Oprócz braku ruchu jest wiele innych czynników sprzyjających powstawaniu cellulitu np. Obcisłe ubrania, picie dużych ilości kawy, cherbaty czy alkoholu, gorące kompiele i nadmierne opalanie się, to są nasze złe nawyki, przez ich zwalczanie możemy pozbyć się celulitu.
Dziewczyny pamiętajcie również o unikaniu nadmiernych ilości tłuszczów zwierzęcych czy węglowodanów prostych takich jak np. biały chleb, biały ryż czy ciastka.
Ja osobiście polecam jazde na rowerze i częste spacery

Brrrr zmora każdej z nas. Ja ostatnio wróciłam do zabaw/ćwiczeń z dzieciństwa. Polecam skakankę. I hula-hop. Mi te ćwiczenia sprawiają przyjemność i narazie chętnie z nich korzystam. No i mam nadzieje, że w połączeniu z balsamem, który wsmarowuję specjalnym masażerem będzie chociaż jakiś maleńki efekt. Szkoda tylko że tak późno się za to zabrałam. Heh środek lata a ja dopiero teraz myślę o zaniedbanym po zimie ciele

Paradoksem jest to, iż nawet sport może przyczynić się do powstawania cellulitu.

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela