Bardzo zniszczone włosy

  • 2015-08-20, o 18:04
  • 81
  • 26 470
  • 60
  • 68

Bardzo zniszczone włosy

Witajcie :) mój problem dotyczy bardzo cienkich, krótkich, postrzępionych, wypadających włosów. Miałam takie od zawsze.Cieszę się jedynie że są puszyste i trochę się kręcą ;) W badaniach wyszło mi że moje włosy czegoś nie posiadają (chyba łusek ?) i nie da się tego wyleczyć. Bardzo mi z tym źle bo jestem młoda a wszystkie moje koleżanki mają piękne włosy. Najgorsze jest to, że w ogóle mi nie rosną. Rok temu pomalowałam włosy i do tej pory nie mam odrostów ;) A są bardzo krótkie, w słoncu zupełnie nie widoczne. Wypadają garściami, żadne kosmetyki które stosowałam nie pomogły ich wygładzić.  Może znacie jakieś cudowne preparaty kktóre pomogą mi chociaż w jednej kwestii  ?  Z góry dziękuję za pomoc :D

 

 

Re: Bardzo zniszczone włosy

Maseczki keratynowe, chociaż wzmocnią włosy od środka. No i odstaw wszelkie szampony z SLS i odżywki z silikonami i PEGami.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Hm.. jeśli zależy Ci na objętości to po prostu po myciu włosów użyj pianki dającej objętość i wymodeluj okrągłą szczotką :)A jeśli chodzi o zdrowsze włosy to gorąco polecam olejki do włosów firmy Vatika.. mają wiele na różne rodzaje włosów i różne problemy z włosami. Uwierz, że po jednej nocy z olejem na włosach od razu staną się piękniejsze, lśniące, zdrowsze i bez rozdwojonych czy zniszczonych końcówek :)

Re: Bardzo zniszczone włosy

Maseczki keratynowe, chociaż wzmocnią włosy od środka. No i odstaw wszelkie szampony z SLS i odżywki z silikonami i PEGami.

2015-08-21 10:31:16 autor riley

popieram

Re: Bardzo zniszczone włosy

Do porostu polecam wcierkę Jantar, maskę drożdżową Babuszki Agafii lub maski z olejkiem rycynowym :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bardzo zniszczone włosy

Ja mam podobny problem, również od zawsze. Chociaż rosną, to i tak bardzo wolno i do tego zaczęły teraz wypadać garściami.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Faktycznie problematyczne włosy.

Re: Bardzo zniszczone włosy

kochana znam ten ból... owszem mam "garść" włosów, ale dla przykłau - moja siostra ma bujen, grube gęste piękne włosy. A ja? Kilka włosów na krzyż.. dbam o nie od pewnego czasu, ale wiem fatury nie zmienie. Mimo to udało mi się o nei zadbać! :)  Spróbuj dowiedzieć się od dermatologa co moze Ci pomóc. Może prostowanie keratynowe? Skoro masz włosów tak mało to spróbuj popracować nad ich zagęczeniem. Gorąco polecam wcierkę Jantar - mam dzięki niej dużo nowych włosów. :)

Re: Bardzo zniszczone włosy

ja wcieram olejek rycynowy w skóre głowy albo jantar, który jest dostępny w aptekach a teraz i juz chyba nawet w drogeriach

Re: Bardzo zniszczone włosy

Maseczki keratynowe, chociaż wzmocnią włosy od środka. No i odstaw wszelkie szampony z SLS i odżywki z silikonami i PEGami.

2015-08-21 10:31:16 autor riley

podzielam zdanie i odstawic te drogeryjne szampony i odżywki na rzecz tych z naturalnych sklepów ,świetne sa hydrolaty na włosy ,ja uzywam hydrolatu z lawendy ,rozmarynu i cedru z dadatkiem keratyny ,świetna odżywka bez spłukiwania którą sama stworzyłam .

Re: Bardzo zniszczone włosy

Ja polecam maskę Kallos Crema al latte - maskę mleczną. Słyszałam, że są w hebe, a na pewno w drogeriach internetowych. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: