Bardzo zniszczone włosy

  • 2015-08-20, o 18:04
  • 81
  • 26 523
  • 60
  • 68

Re: Bardzo zniszczone włosy

Ja polecić mogę produkty od Kerastase oni teraz mają nową linie na zniszczone włosy :) kilka moich koleżanek już zdecydowało się na zakup po wizycie u fryzjera i były bardzo zadowolone także na pewno coś w tym jest.

na wypadanie dermatolog polecil mi żel dermena. Cierpliwie wcieram, ale jeszcze zbyt krótko, żeby coś mówić o efektach.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Na wypadanie jak i porost włosów bardzo lubię tabletki Biovax. Już po 2, 3 miesiącach rośnie masa nowych "baby hair". Kupiłam je z polecenia kilku osób i rzeczywiście bardzo się u mnie sprawdziły. 

Re: Bardzo zniszczone włosy

A nie lepiej zafundować sobie na okres trzech-czterech miesięcy krótą fryzurę? Akurat zdążą urosnąć już zdrowe włosy, a zniszczone końcówki można zostawić na jakieś ciekawsze ombre. Bo tak to odbudowa mocno poniszczonych włosów to walka z wiatrakami na dłuższą sprawę.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Spróbuj olejek Efektimy Coconut Miracle. Mały rozmiarem, wielki duchem.

Re: Bardzo zniszczone włosy

dsd de luxe - bardzo dobra seria, polecana przez trychologow szczegolnie w hairmedica. Stosuje z ich linii peeling do skóry głowy (mma tendencje do przetluszczania sie i dlatego skore trzeba delikatnie zluszczac co jakis czas). efekt jest widoczny i wyczuwalny jak przejezdzam palcami po włosach to są gładziutkie. juiz sie tez nie puszą i widac, że odżyły :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

regularne zabiegi u fryzjera np. z odżywką keratynową

Re: Bardzo zniszczone włosy

Miałam już styczność z wcierką z Jantaru, odżywkami z Garniera, Kallos, issane z rossmana, biovax i wiele wiele innych... Teraz stosuję po prostu nafte kosmetyczną. Do zniszczenia włosow przyczyniłam się w pewnym stopniu sama długoletnim prostowaniem, od dwóch lat nie używam prostownicy i na pewno włosy trochę odżyły, zagęściły a przede wszystkim zaczęły rosnąc!

Re: Bardzo zniszczone włosy

Ja zaopatrzyłam się ostatnio w nowe kapsułki Oeparol Prime Oil Twist-off to innowacyjna formuła skoncentrowanego oleju z nasion wiesiołka z dodatkiem witaminy E.

Już w którymś temacie pisałam o dobroczynnym Oleju z wiesiołka pomocnym w dbaniu o włosy oraz paznokcie. Powoduje, że włosy są lśniące, puszyste i odżywione. Olej polecany jest także mężczyznom, którzy mają problem z łysieniem. Wzmacnia on istniejące cebulki włosowe oraz stymuluje proces powstawania nowych. W rezultacie olej z wiesiołka zatrzymuje i spowalnia łysienie. Oprócz tego wzmacnia paznokcie i powoduje, że są mniej łamliwe. Stosowanie oleju poleca się szczególnie osobom, których włosy są zniszczone przez modelację bądź stylizację, lokówkę, prostownicę oraz suszenie suszarką i czynniki atmosferyczne. Łysienie, kłopoty z włosami, cerą i paznokciami są głównie spowodowane zbyt małą ilością kwasów omega w organizmie. Olej z wiesiołka zawiera ich bardzo dużo, dlatego jest tak skuteczny. Oprócz tego jest niezwykle praktyczny, ponieważ można go stosować dodając do posiłków, zewnętrznie smarować skórę lub włosy, bądź dodawać do kremów, które używamy na co dzień.

Re: Bardzo zniszczone włosy

a ja zabieram się do kupna odżywki i szamponu z gosh regenerującego z ladymakeup.pl zobaczymy co z tego wyjdzie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: