BadButterfly-makijaże!

  • 2013-01-07, o 18:07
  • 70
  • 28 557
  • 43
  • 53

Re: Mocny na studniówkę

Pomóżcie, bo za bardzo się jeszcze nie orientuje jak poruszać się po tym forum Co zrobić żeby nie narobić za dużo bałaganu, zmienić nazwę wątku na swój nick, da się to jakoś edytować czy coś?

BadButterfly

Zanim nie nadrobię zmarnowanego czasu to pokaże Wam kilka swoich makijaży wykonanych jakiś czas temu... Jakość zdjęć może być różna, niestety nie znam się na przerabianiu lub ulepszaniu zdjęć. Musi być jak jest Pozdrawiam.

Re: Mocny na studniówkę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mocny na studniówkę

bardzo fajne propozyjce makijazu na studniówkę ten ostatni z czerwonym mi sie podoba:)

Re: Mocny na studniówkę

Świetne! Z moim minimalistycznym podejście, wybrałabym pewnie nr 1

Re: Mocny na studniówkę

Ten pierwszy to wcale nie taki minimalistyczny Niestety nie mam zrobionego zdjęcia z zamkniętymi oczami, ale jest to dość mocny i z doklejonymi kępkami

Re: Mocny na studniówkę

Pomóżcie, bo za bardzo się jeszcze nie orientuje jak poruszać się po tym forum Co zrobić żeby nie narobić za dużo bałaganu, zmienić nazwę wątku na swój nick, da się to jakoś edytować czy coś?

badbutterfly

na piewszym poscie (czyli tym:Witam. Już jakiś czas temu zarejestrowałam się tu na forum, ale brak czasu nie pozwolił mi na udzielenie się tutaj...) kliknij edytuj i w tytule zmień opis. Z makijazy to ten z czerwonym jest fazowy (!)

Re: BadButterfly-makijaże!

Haaa udało się Dzięki RedBlush

Re: BadButterfly-makijaże!

Piękne makijaże! Czym pomalowałaś usta w makijażu z perłami? Podoba mi się ten metaliczny odcień.

Re: BadButterfly-makijaże!

Jest to pomadka do ust z essence "look at me! kolor 40. Dostałam ją w gratisie o LadyMakeup jak robiłam zakupy w sklepie, Jest jedną z moich ulubionych w kufrze. stosuje ją do makijaży ślubnych i śmiem nawet powiedzieć, ze jest lepsza od Diora Coś nie mogę się do tamtej przekonać. Pozdrawiam.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: