Mila

  • 2012-03-25, o 11:10
  • 242
  • 74 032
  • 53
  • 72

Re: Mila

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Bardzo podoba mi się ten żółto-niebieski ! Super połączenie kolorów i ogólnie wykonanie:)
Tak z ciekawości, bo nie doczytałam - ile masz lat?:)

http://www.zawula.blogspot.com- Zapraszam na bloga;)

Re: Mila

Mam 18 lat. A przy okazji żyję, żeby nie było. Długo nic nie wrzucałam, więc na dobry nowy początek 4 nowe makijaże

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

i fiolety z granatem

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Przeglądnełam Twoje makijaże i są bardzo fajne, ale mam kilka rad dla Ciebie
Warto zamalować czarnym cieniem, lub kredką przestrzeń na linii rzęs by nie było takiej nieestetycznej przerwy.
Cieniowanie cieniami wyciągałabym bardziej w koci kształt, by podnieść Twój zewnętrzny kącik i rozweselić wyraz twarzy

Uroda kobiety jest formą władzy!

Re: Mila

W sumie dobry pomysł z wyciąganiem cieni ku górze, wypróbuję i coś wrzucę. Co do kresek, to tak masz rację, u mnie jest dośc ciężko uzupełnic tę przestrzeń. Pisałam nawet o tym w którymś moim poście. Dlatego, że po pierwsze mam blond włosy (pilnuję by robic sobie hennę, ale jak już mam odrosty to widac blond rzęsy od góry :/) Po drugie mam dośc sztywne rzęsy i to utrudnia manewrowanie między nimi. Niemniej jednak ciągle bawię się makijażem i będę próbowac.
Dzięki za rady przydadzą się

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mila

Fioletowy bardzo ładnie wygląda przy twojej tęczówce, ładna kreska na pierwszym zdj. Co to za czerwona szminka(?)- boski kolor.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Mila

Dziękuję . Szminka to Avon Color Trend "Kolor na żądanie" odcień Poppy love. Rzeczywiście jest fantastyczny, to taka cieplutka, ładnie napigmentowana czerwień. Fajna na co dzień, bo nie wygląda krzykliwie.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Od kiedy tylko pamiętam uwielbiałam malowac oczy na niebieski kolor. Mimo, że mam błękitne oczy nie wyglądało to wcale źle, tym zabawniej że mogłam bawic się kolorem własnych oczu. Już tłumaczę - gdy maluję je oranżowymi cieniami przebija się niebieska tęczówka, gdy na granatowo wylądają jakby były zielone, to naprawdę niesamowite! Sądzę, że wynika to z obecności obu tych pimentów w moim oku, a także kontrastu kolorystycznego przeciwstawnych barw.

Na ustach mam szminką Avon UCR w odcieniu Hibiskus (jest ona chłodniejsza niż na zdjęciu i bardzo mocno napigmentowana). Postanowiłam wklepac ją palcem dla uzyskania lekko rozmytego poza kontur ust i spranego efektu.

Za mną świeca Yankee Candle beach flowers

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Dzienny vs.Wieczorowy. Który wybieracie ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: