Mila

  • 2012-03-25, o 11:10
  • 242
  • 74 030
  • 53
  • 72

Re: Mila

Zatytułowałam go "miss you for the sunny sky"

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Super! Bardzo mi się podoba Odgapię kolorystykę

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: Mila

Hehe ok. Dzięki Już myślałam, że nikt tu nie zajrzy

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Ja zagladam tylko rzadko pisze. Poprzegladalam sobie Twoje wszystkie makijaze, sa sliczne ale musze Ci napisac ze bardzo Ci do twarzy w tym ostatnim, takie cieple kolorki:

mila-t715-10.html

no i wiecej linkow nie przejdzie

Cudna jest ta fotka z czerwca 2012 z grzywka i kwiatem we wlosach a przy twarzyczce ( bo masz taka delikatna) trzymasz dlon z pieknymi czerwonymi paznokietkami, no cudne to jest

I to przedostatnie - bialy kolnierzyk i czarny zakiet (?) warkocz i wcale twarz nie wyszla za szeroka

Re: Mila

Megi bardzo mi miło, że mnie odwiedzasz. Ostatnio ruszyłam trochę z tymi makijażami, bo miałam małą przerwę. Tak na tamtym zdjęciu to żakiet. a ogólnie to mam takie ciche aspiracje związane z wizażem, ale zobaczymy jak będzie

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Ja to sie od Was ucze ale nie mam sie czym pochwalic, nie mam fotek, moze Gwiazdor przyniesie jakas kamerke pod choinke to wreszcie cos powrzucam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mila

Bradzo chętnie zobaczę. Jesteśmy tu po to by się wspierac i doradzac. Powodzenia !!

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Wybaczcie błysk, ale makijaż robiłam wieczorem dosłownie przed demakijażem naszła mnie wena na pocwiczenie sobie makijażu i nie pudrowałam już twarzy. Swoją drogą muszę coś zrobic, aby nie była widoczna przestrzeń między kreską a linią rzęs :/ to za ciekawie nie wygląda

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Jak fiołek wygląda:) Co do kreski to sobie wciśnij czarny cień między rzęsy albo kredkę o ile dasz radę, powinno pomóc:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Mila

Dzięki spróbuję. Pewnie to też trochę kwestia tego, że mam jasne rzęsy. Zrobię sobie dokładniej hennę i spróbuję z kredką lub cieniem

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: