wymiana zwykłych okularów przeciwsłonecznych na przeciwsłoneczne korekcyjne?

  • 2018-04-05, o 23:48
  • 2
  • 3 944
  • 3
  • 3

wymiana zwykłych okularów przeciwsłonecznych na przeciwsłoneczne korekcyjne?

Lato to dosłownie zmora dla moich oczu, zwłaszcza podczas jazdy samochodem, czy ogólnie spędzaniem czasu na świeżym powietrzu... Otóż mam dużą wadę wzroku, bez okularów nic nie widzę, dosłownie nic nie widzę. W odległości powyżej metra obraz jest już dla mnie zamazany, więc nie ma takiej możliwości abym nosiła przeciwsłoneczne, dlatego chcę kupić właśnie okulary przeciwsłoneczne korekcyjne. A moje pytanie to właśnie jestem ciekawa jak z tym jest. Myślę że ciężko wybrać okulary przeciwsłoneczne u optyka, zwłaszcza że chcę żeby dobrze wyglądały. Czy można kupić sobie jakieś zwykłe okulary przeciwsłoneczne i wymienić w nich tylko szkła na takie korekcyjne? Może miał ktoś z tym do czynienia? Już nawet nie chodzi mi o takie "sieciówkowe" okulary, mam na myśli na przykład takie lepsze jak marki polaroid 

kkkkkk

Re: wymiana zwykłych okularów przeciwsłonecznych na przeciwsłoneczne korekcyjne?

chyba u optyka musisz zapytac, a najlepiej pokazac mu konkretny model. mi kiedys mowil, ze ogolnie sie da wymienic, ale nie we wszystkich i musialby je zobaczyc

Re: wymiana zwykłych okularów przeciwsłonecznych na przeciwsłoneczne korekcyjne?

to dobry pomysł

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: