w oczekiwaniu na wiosnę

  • 2012-02-10, o 15:39
  • 60
  • 22 680
  • 32
  • 46

w oczekiwaniu na wiosnę

Ostatnio tęsknię za wiosną zielenią dlatego postanowiłam hmm \'\' stworzyć łąkę\'\' tylko dla siebie co o tym sądzicie dziewczynki?

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

Widze ze masz wene i duzo propozycji przedstawilas na naszym forum Moze po prostu stworz swoj watek i tam dodawaj nowe makijaze? Tak zrobilo kilka dziewczyn i duzo latwiej miec wglad do wszystkiego jesli jest w jednym miejscu
A co do tego wiosennego malowania, to ja proponowalabym rozetrzec dokladnie granice miedzy kolorami, bo jak dla mnie sa zbyt wyrazne (uzywasz pedzelkow czy pacynek do malowania?).
I osobiscie dodalabym kreske linerem lub kredka na gornej powiece...
Mnie najbardziej podoba sie Twoja propozycja bordo - super kolorki cieni i b.ladna szminka (jakiej uzywasz?)

Mademoiselle

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

witaj...osobiscie nie lubie wyrazistych makijaży.ogólnie ,to bym tez proponowala wycieniowanie: a tak poza tym jest ok. ciekawi mnie ,jakbys wygladala w niebieskim..

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

Widze ze masz wene i duzo propozycji przedstawilas na naszym forum Moze po prostu stworz swoj watek i tam dodawaj nowe makijaze? Tak zrobilo kilka dziewczyn i duzo latwiej miec wglad do wszystkiego jesli jest w jednym miejscu
A co do tego wiosennego malowania, to ja proponowalabym rozetrzec dokladnie granice miedzy kolorami, bo jak dla mnie sa zbyt wyrazne (uzywasz pedzelkow czy pacynek do malowania?).
I osobiscie dodalabym kreske linerem lub kredka na gornej powiece...
Mnie najbardziej podoba sie Twoja propozycja bordo - super kolorki cieni i b.ladna szminka (jakiej uzywasz?)

mademoiselle

Właśnie, ja tak zrobiłam i wszystko wstawiam w jeden wątek

Też tęsknie za wiosną Myśle, że zielony makijaż pasuje do niebieskich oczu Ładniutki

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

tak z tym zatarciem granic macie absolutną rację, co do wątku ammb to mam zamiar tak zrobić, tylko się jeszcze zastanawiam czy te wątki co mam można dać do jedności

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

Chyba nie da sie polaczyc watkow, ale mozesz po prostu usunac stare i wrzucic wszystko w nowy watek

Mademoiselle

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

ok jeszcze raz dzięki

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

Kolory ładne ale nie do końca podoba mi się "przejście" między dwoma kolorami :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

super ;) bardzo ci pasuje :)

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

Nie jestem fanką mocno kolorowych makijaży, ale ładnie wygląda połączenie zieleni i złota :).

Re: w oczekiwaniu na wiosnę

Ciekawe połączenie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: