szczoteczka elektryczna

  • 2015-12-01, o 17:45
  • 39
  • 11 054
  • 21
  • 32

szczoteczka elektryczna

Czy uzywacie elektrycznych szczoteczek do zębów?

jeśli tak to jakie i czy je polecacie a może wręcz przeciwnie ?

zastanawiam się nad zakupem i nie mam pojęcia na co się zdecydowac:/

Re: szczoteczka elektryczna

Obecnie nie mam ale kiedyś używałam i zastanawiam się czy nie kupić jej ponownie. O wiele lepiej czyści zęby niż zwykła szczoteczka. Niektóre mają timer, które odmierzają czas mycia, co jest bardzo wygodne.

Re: szczoteczka elektryczna

Obecnie nie mam ale kiedyś używałam i zastanawiam się czy nie kupić jej ponownie. O wiele lepiej czyści zęby niż zwykła szczoteczka. Niektóre mają timer, które odmierzają czas mycia, co jest bardzo wygodne.

2015-12-01 18:00:02 autor

 teraz widziałam nowiść "soniczne szczoteczki" zastanawiam się czy są tak samo dobre/gorsze/lepsze 

bo nie oszukujmy się nawet najpiękniejsza szminka nie da nam tego efektu co piękny usmiech :)

Re: szczoteczka elektryczna

Mam szczoteczkę Oral B Vitality i polecam. Odczuwam ogromną różnicę między nią a zwykłą szczoteczką. Przede wszystkim nie męczy się ręka. Zwykłą szczoteczką można sie nieźle namachać :D. Czasem używam też wyższego modelu Oral B Professional Care 500. Jej zdecydowaną zaletą jest wskaźnik baterii dzięki czemu szczoteczka nie wyłączy się w trakcie mycia zębów ponieważ można ją odpowiednio wcześniej postawić na ładowarce. Według mnie Vitality lepiej leży w dłoni, jest wygodniejsza (średniaca rączki jest większa). Problemem przy szczoteczkach elektrycznych mogą być bardzo wrażliwe dziąsła.

Re: szczoteczka elektryczna

Jak najbardziej polecam :)

Re: szczoteczka elektryczna

mialam kiedys dwa podejscia do elektrycznej szczoteczki ale niestety oba nie wypalily , jednak jestem tradycjonalistka ;)

Re: szczoteczka elektryczna

Ja tak samo:) nie pasuje mi elektryczna. Są droższe do tego...

Re: szczoteczka elektryczna

polesam szczoteczki Braun.

Re: szczoteczka elektryczna

Elektroniczna lepiej o dokładniej czyści

Re: szczoteczka elektryczna

Mam brauna i jestem zadowolona

Re: szczoteczka elektryczna

Mam brauna i jestem zadowolona

2015-12-09 18:50:41 autor ANNESA

 

A jaki model masz dokładnie? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: