studniówka

  • 2011-12-20, o 21:01
  • 30
  • 8 680
  • 17
  • 25

studniówka

hej
jaki makijaż mogę zrobić do czarnej sukienki i będę miała srebrną biżuterie? Mam piwne oczy, brunetka i ciemna karnacja, ale mam zamiar ją podkreślić i iść jeszcze na solarium.

Re: studniówka

Podbijam temat. Z tym że ja myślałam raczej o jakiejś czerwonej sukience albo turkusowej:) Jeszcze mam trochę czasu, bo studniówkę mam dopiero w lutym, ale dobrze by było poćwiczyć makijaż, żeby w tym ważnym dniu wyszedł jak najlepiej. Zresztą myślałam o pójściu do kosmetyczki. Ile tak mniej więcej zapłaciłabym za makijaż?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: studniówka

Podbijam temat. Z tym że ja myślałam raczej o jakiejś czerwonej sukience albo turkusowej:) Jeszcze mam trochę czasu, bo studniówkę mam dopiero w lutym, ale dobrze by było poćwiczyć makijaż, żeby w tym ważnym dniu wyszedł jak najlepiej. Zresztą myślałam o pójściu do kosmetyczki. Ile tak mniej więcej zapłaciłabym za makijaż?

klaudusia0807

ceny również kształtują się, myślę, że powyżej 50 zł

Re: studniówka

hej
jaki makijaż mogę zrobić do czarnej sukienki i będę miała srebrną biżuterie? Mam piwne oczy, brunetka i ciemna karnacja, ale mam zamiar ją podkreślić i iść jeszcze na solarium.

andzia17

ja proponuje makijaż ze srebrem, chyba, że nie boisz się koloru to ciekawie prezentowałby się kolor różowo-fioletoy, czy tez zieleń/szmaragd

Re: studniówka

Dla Andzi :
Ja również proponowałabym makijaż w odcieniach szarości ( smoky eye) z dodatkiem czerni i lekko połyskującego srebra ,usta pozostawiłabym delikatne , muśnięte błyszczykiem .
Dużo zależy jednak od Ciebie - jakie makijaże preferujesz i w czym czułabyś się dobrze.
Możesz też skupić się bardziej na ustach i postawić na mocniejszy kolor, a oczy delikatnie podkreślić jasnym , perłowym cieniem i kreską tuż przy nasadzie rzęs lub też przykleić sztuczne rzęsy lub dokleić kępki , które wyglądają bardziej naturalnie
Myślę , że jednak opcja z mocniejszymi oczami , a delikatnymi ustami jest jednak lepsza przy tego typu imprezach gdzie trudno kontrolować stan naszej pomadki na ustach podczas ucztowania , a szczególnie gdy nie jesteś przyzwyczajona do pomadek błyszczyk mozna poprawi c zawsze i wszędzie na szybko

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Re: studniówka

do czarnej, hmmm ja z kolei bym się wyłamala i poszla w...chłodną butelkową zieleń:) matową, i chlodną, a nie trawiastą

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: studniówka

sprawdzę sobie wszystkie Wasze rady i zobaczę w czym najlepiej będę wyglądać. tylko ze sztucznych rzęs chyba zrezygnuje bo nawet jak tuszem pomaluje to są bardzo długie.

Re: studniówka

pamiętam swoja ach

Re: studniówka

 

hejjaki makijaż mogę zrobić do czarnej sukienki i będę miała srebrną biżuterie? Mam piwne oczy, brunetka i ciemna karnacja, ale mam zamiar ją podkreślić i iść jeszcze na solarium.

 

andzia17
ja proponuje makijaż ze srebrem, chyba, że nie boisz się koloru to ciekawie prezentowałby się kolor różowo-fioletoy, czy tez zieleń/szmaragd

 

2011-12-20 21:47:59 autor ladymakeup

Zieleń lub szmaragd to świetny pomysł :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: studniówka

daaawno to było

Re: studniówka

Musi pasować do sukienki i ciebie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: