róż

  • 2012-03-05, o 19:05
  • 32
  • 10 438
  • 22
  • 33

róż

mogłaby mi któraś z was polecić odpowiedni róż dla urody typu zima? Z tego co czytałam ma to być tzw. indyjski róż, tylko w sklepie tych odcieni jest tak dużo, że oczopląsu idzie dostać... Macie może jakiś róż godny polecenia?

Gdy ciało i dusza krwawią, serce szuka ukojenia...

Re: róż

Witaj,
jeżeli chodzi o róże bardzo dobre ma marka Kryolan. Stosowałam Bourjois, Kryolan, Maxfactor, Sephora jednak Kryolan jest najlepszy. Mają szeroki wybór kolorów. Polecam róże w paletach. Ja mam paletę 3 róży i jestem bardzo zadowolona ale widziałam 10 róży i dopiero robi wrażenie a kolory można fajnie ze sobą łączyć

Re: róż

Posiadam róż z Nyxa (peach) a jestem zimą i bardzo mi się podoba jak wygląda, taki delikatny, nienachalny rumieniec. I z Virtual (12) ten daje taki intensywniejszy kolor ale też naturalny (można go fajnie stopniować). Joko J4 też fajnie wygląda. Jedyniez tymi mam styczność jak narazie ale jestem zadowolona z tego jak wyglądają.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: róż

z nyxa są fajne

Re: róż

Lubię Sleeki i MAC :)

Re: róż

Nie ma co się bawić w wróżenie w lata, zimy i tak dalej. Lepiej sobie przetestować w sklepie bo nei raz okazuje się, że jeden róż "typowo dla wczesnej jesieni" okazuje się być bardzo fajny przy innych karnacjach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: róż

ja lubię w formie kulecze, subtelniejszy efekt

Re: róż

Jeśli ktoś się zna to może sobie testować, gorzej jeśli ktoś nie ma zupełnie pojęcia o doborze kolorów. A panie w sklepach też często wciskają byle co, żeby tylko sprzedać. Więc analiza kolorystyczna według mnie to dobra rzecz, jakiś wskazówka czym się kierować, w jakich odcieniach szukać. 

Re: róż

Jeśli ktoś się zna to może sobie testować, gorzej jeśli ktoś nie ma zupełnie pojęcia o doborze kolorów. A panie w sklepach też często wciskają byle co, żeby tylko sprzedać. Więc analiza kolorystyczna według mnie to dobra rzecz, jakiś wskazówka czym się kierować, w jakich odcieniach szukać. 

2015-09-30 12:50:35 autor

 

no niestety panie sprzedawczynie najczęściej nie mają o tym pojęcia :/

Re: róż

Ja mam z joko

Re: róż

ostatnio bardzo lubie róże

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: