róż do policzków

  • 2015-04-17, o 16:59
  • 52
  • 19 992
  • 29
  • 41

Re: róż do policzków

Bourjois 34 Rose d'or. Bezapelacyjny faworyt. Przepięknie mieni się na policzkach, tworząc taflę różową ze złotą poświatą. Zdezcydowanie przy tym odcieniu nie potrzeba rozświetlacza. 

Re: róż do policzków

Uzywam rozny z roznych firm: KOBO,Essence, mySecret i w sumie kazdy jest jak dla mnie fajny, myslalam o zakupie paletki MUR z rozami, ale boje sie ze sie zmarnuje bo mam aktualnie 3 nowe roze i zanim je wykoncze to pewnie z rok minie xp al o i wiecej

bourjois ;) polecam nabyć na stronach internetowych gdzie są prawie o połowe tańsze. Dodatkowo, jeśli na nie się zdecydujesz, zakup ścięty pędzelek bo tym można sobie narobić plam, jeśli nie ma się wprawy ;p

bourjois ;) polecam nabyć na stronach internetowych gdzie są prawie o połowe tańsze. Dodatkowo, jeśli na nie się zdecydujesz, zakup ścięty pędzelek bo tym można sobie narobić plam, jeśli nie ma się wprawy ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: róż do policzków

bourjois ;) polecam nabyć na stronach internetowych gdzie są prawie o połowe tańsze. Dodatkowo, jeśli na nie się zdecydujesz, zakup ścięty pędzelek bo tym można sobie narobić plam, jeśli nie ma się wprawy ;p
2015-07-20 21:22:37 autor trzynastymaja

W niektórych sklepach internetowych faktycznie można kupić Bourjois o połowę taniej, dlatego ja większość zakupów kosmetycznych robię przez internet :)

Re: róż do policzków

ja również od jakiegoś czasu robie zakupy przez internet i  moje jedne z ulubionych szminek z bourjois rouge edition velvet  kupuję za 28 zł

Re: róż do policzków

Róż z Maca też jest bardzo dobry i mam wrażenie, że nigdy się nie kończy :)

Re: róż do policzków

Paletka róży z MUR jest bardzo dobra :)

Re: róż do policzków

śliczne są te z Bourjois ;)

z Bourjois są świetne ;) polecam, swietnie się je nakłada i są dobrej jakości ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: