pytanie do Ladymakeup

  • 2011-07-16, o 13:00
  • 74
  • 33 556
  • 26
  • 40

Re: pytanie do Ladymakeup

Kochana no fotek nie widać ;/ właśnie wróciłam do mieszkania i obczajam kto dodał do moderacji, a tu niespodzianka - Pata...;p Kochana prześlij na maila foty, ja dodam

Re: pytanie do Ladymakeup

Droga moniko
znalazłam bardzo fajny makijaż i czy bys mogła mi opisać krok po kroku jak sie go robi?

Re: pytanie do Ladymakeup

Makijaż bardzo ciekawy, ale myślę, ze dzięki tym fotkom opis nie jest już konieczny spróbuję jednak zrobic ten makijaż, może pojawi się filmik bo bardzo podoba mi się

Re: pytanie do Ladymakeup

chciałabym cie spytać jakie kolory cieni pasują do ciemnobrązowych oczu ?

Re: pytanie do Ladymakeup

Witam,
szukam czegoś co pozwoli mi zapanować nad brwiami. Słyszałam o specjalnym wosku do brwi, który utrwala i nadaje kształt, ale nigdzie nic i necie o tym nie piszą, więc pytam specjalistę Czy to jest może przypadkiem ta kredka, która jest w Twoim sklepie?
pozdrawiam

Re: pytanie do Ladymakeup

Jesli chodzi Ci o kredke z NYXa to tak, ona ma formułe ala wosku. niestety nie ma jej w tej chwili, jest dosc droga ogólnie. podobny efekt mozesz uzyskać zwykła wazelinką ale musisz bardzo uwaznie ja nakladac i nie przesadzac. Podobny prepaat znajduje się równiez w palecie z GSHa do brwi. Fajne są takze odzywki z virtual - ujarzmiaja brwi skutecznie

Re: pytanie do Ladymakeup

Tak jak w tytule wątku : PYTANIE DO LADYMAKEUP:
CZY (I EWENTUALNIE KIEDY) POJAWIA SIE W SKLEPIKU LADYMAKEUP.PL PALETKI SLEEK ULTRA MATTE DARKS i NYX SPRING FLING?

Na Darks caly czas poluję , a Spring kupilabym nawet dla samego opakowania, które jest po prostu przecudne!!! Prześliczne! Piękne! A i z tych kolorkow cieni świetnie by sie komponowalo makijaże.

-----------------------"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?" (Albert Einstein)

Re: pytanie do Ladymakeup

Pani Moniko mam pytanie czy w sklepiku będzie dostępny najnowszy magazyn Kryolan Make Up International?

Bo każda kobieta jest jak diament. Sekret tkwi w umiejętnym oszlifowaniu i wyeksponowaniu go. http:/nataliapirszel.blogspot.com/

Re: pytanie do Ladymakeup

Pani Moniko mam pytanie czy w sklepiku będzie dostępny najnowszy magazyn Kryolan Make Up International?

Encanto

Tak, będzie dostępny za ok 2 tygodnie

Re: pytanie do Ladymakeup

Super!:)) dziękuje za odpowiedź

Bo każda kobieta jest jak diament. Sekret tkwi w umiejętnym oszlifowaniu i wyeksponowaniu go. http:/nataliapirszel.blogspot.com/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: