puder vipera

  • 2010-09-10, o 19:10
  • 54
  • 17 173
  • 23
  • 35

puder vipera

Hejka mam pytanko próbowałam znaleźc puder transparentny z firmy Vipera ( oczywiście ten pokazany w jednym z filmików) nie udalo mi się niestety , ponieważ bardzo zależy mi na tym zakupie moje pytanie jest następujące czy mogę bez obaw zamówic go na allegro??? nie chcę wydac pieniędzy bez sensu jesli ma byc to jakas "podróba" i jaki odcień wybrac gdy się go nie widzi?????????? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam cieplutko:*

Re: puder vipera

Ja zamawiałam puder i cienie u jednego kolesia, ale widzę,że już nie ma tego, i jestem zadowolona. Nie są to żadne podróbki, jakość mnie zadowala;)
Popatrz może po prostu po komentarzach, czy ma pozytywne dana osoba itd.
U mnie w mieście znalazłam rzeczy z tej firmy w małym prywatnym sklepiku, w żadnej drogerii sieciowej się nie spotkałam.
Z doborem może być ciężko, nie wiem w sumie co Ci doradzić w tej kwestii - może inne dziewczyny mają jakies pomysły.
buźka;*

Re: puder vipera

hmmm właśnie głównie chodzi i odcień jeśli już wiem że bez obaw mogę zmówic na allegro. A jaki byłby taki neutralny? używam podkładu o odcieniu MIODU lub BEŻU co możecie mi doradzic? Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie piękne kobietki;)

Re: puder vipera

Tutaj jest puder sypki transparentny uniwersalny - nie wiem, czy o ten Ci chodzi..http://allegro.pl/vipera-puder-sypki-ma ... 00350.html

Re: puder vipera

Dziękuję bardzo przejrzę jeszcze strony allegro i może zdecyduje się na jakiś odcień ale najbezpieczniej wybrać ten który nie zmienia koloru skóry tj. taki jak mi podałaś. W każdym razie dziękuję za pomoc jeśli już się na jakiś zdecyduję i będę używać na pewno dam znać:D

Re: puder vipera

Możesz jeszcze wrzucic zdjecie i potem link do pudru, ktory bedziesz miala zamiar kupic, wtedy moze uda mi si epowiedziec, czy bedzie pasowal itd;)
Nmzc:)
Buźka!;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: puder vipera

http://allegro.pl/vipera-puder-sypki-ma ... 58841.html Co myślisz o tym???

Re: puder vipera

ja Ci jakis z tych pokazywalam, tez go mam, ja jestem zadowolona :)

Re: puder vipera

Mi chodzi konkretnie o ten bo jest matujący;) w takim razie zamówię go sobie jeszcze w tym tygodniu;D

Re: puder vipera

Heh w sumie to są takie same;D

Re: puder vipera

nooo
to jak kupisz, to napisz, czy jesteś zadowolona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: