paleta cieni

  • 2011-06-29, o 19:21
  • 26
  • 7 969
  • 21
  • 26

paleta cieni

hej dziewczyny,
jestem aktualnie na kupnie jakiejś ciekawej paletki, takiej średniej wielkości, może około 15-30 kolorków.., najlepiej żeby miała troszkę matu i troszkę połysku może macie coś sprawdzonego, godnego polecenia? I w przystępnej cenie, ponieważ ostatnio kosmetyki nadszarpnęły mój budżet dosyć poważnie.. Ale wiecie jak to jest, czasami po prostu nie można się powstrzymać:) a paletka chodzi za mną już od jakiegoś czasu, ale nie mam żadnego punktu zaczepienia, bo byłaby to pierwsza moja paletka takiego większego formatu.. Znacie dziewczyny coś wartego uwagi?:-)

Re: paleta cieni

Ja polecam Nyx\'a dobre i sprawdzone cienie. Z Inglota też wiadomo super, ale to musisz sobie sama skomponować

Re: paleta cieni

Ja mam cienie z Inglota( 16 kolorow ), bardzo fajne polecam
Sama sobie dobierałam kolory

Re: paleta cieni

ja stworzyłam sobie swoja ulubioną paletke z inlgota i jestem zadowolona

Re: paleta cieni

Jestem ostatnio zakochana w paletce MUR Iconic Pro 2. Ma zarówno maty jak i błyszczące cienie. Pigmentacja i trwałość świetna. Jakość jest lepsza niż zwykłych Iconic.

Re: paleta cieni

Ja właśnie zastanawiam się nad Iconic :)

Re: paleta cieni

nie lubie gotowych palet

Re: paleta cieni

Jestem ostatnio zakochana w paletce MUR Iconic Pro 2. Ma zarówno maty jak i błyszczące cienie. Pigmentacja i trwałość świetna. Jakość jest lepsza niż zwykłych Iconic.

2015-09-07 22:35:41 autor

mnie też zainteresowała ta paleta ;)

Re: paleta cieni

GOSH ma bardzo fajne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: paleta cieni

Ja lubię te z avonu :) Co prawda 20 zł za poczwórną paletkę to może nie jest tanio, ale je lubię :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: paleta cieni

Polecam zrobic samemu z Inglota

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: