paleta NAKED:

  • 2015-09-08, o 08:23
  • 54
  • 11 161
  • 30
  • 40

paleta NAKED:

mogłybyście mi doradzić a raczej może zaproponować jakiś amiennik palet NAKED, są cudowne , cienie jakie oferuje dają przepiekne efekty ale nie mog nigdzie znalez ih sklepu , znacie a moze nawet macie jakies zamienniki ale rowzniez solidne i tak perfekcyjnej jakosci?

WeroniStyle

Re: paleta NAKED:

Też bardzo mi się te cienie podobają. Zwłąścza 2 i 3. Co do zamienników, to trochę ich jest. NAjtańsze chyba to Makeup Revolution Iconic 1,2,3 - zamienniki odpowiednio N1, N2, N3. Koszt 20 zł.

Są też paletki z MUA Undressed i Undress me too. Koszt coś około 20 zł.

I zamienniki z firmy W7 - jest ich kilka odsłon. Widziałąm te paletki w Naturze. Bo parę miesięcy weszła szafa w7.

Co do jakości, to ponoć najsłabsze są te z w7 - tak słyszałąm z recenzji.   Paletki MUR mają dobre opinie.   Ale to już musisz rozsądzić sama, która będzie ci odpowiadać. W internecie jest mnóstwo filmików porównawczych między paletami naked, a tymi, któe wymieniłam. Powodzienia.

Re: paleta NAKED:

Zamiennikiem naked jest firma W7. Koszt palety to okolo 30 zl a jakosc i pigkentacja cieni zalezy od odcienia :)

Re: paleta NAKED:

kurcze ciezko jest znaleźć dobry odpowiednik

Re: paleta NAKED:

a pewnie, ze znamy zamkienniki! mój ulubiony to paletka z MUA, Undress Me To. ;-) jest genialna i osobiście ją przetestowałam - polecam! Można ją dostać na stronie, na której się właśnie znajdujesz :3

Re: paleta NAKED:

np Make up revolution, w7 (te są najsłabszej jakości) , MUA:

 1) zamienniki NAKED 1 -->  ICONIC 1, in the buff lightly toasted, Undress

 2) zamienniki NAKED 2 --> ICONIC 2, In the buff, undress me too

 3) zamiennik NAKED 3 --> ICONIC 3, in the nude, z MUA chyba nie ma takiego zamiennika

 

PS oryginalne NAKED kupisz w Douglas. Nie kupuj np. na allegro bo tam są zazwyczaj podróbki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: paleta NAKED:

poza tym mozesz sobie stworzyć własną NAKED kupując pojedyncze cienie np z Inglota, KOBO, Pierre Rene. Wówczas zakupisz tylko takie cienie które będą Ci odpowiadać i kórych będziesz używać

Re: paleta NAKED:

poza tym mozesz sobie stworzyć własną NAKED kupując pojedyncze cienie np z Inglota, KOBO, Pierre Rene. Wówczas zakupisz tylko takie cienie które będą Ci odpowiadać i kórych będziesz używać

2015-09-08 15:50:56 autor AgataR

dlatego własnie uwielbiam swoją paletkę magnetyczną w której mieszcze rózne cienie różnych marek

Re: paleta NAKED:

Również jestem zwolenniczką cieni z Inglota i sama komponuję swoje kasetki freedom.  

Re: paleta NAKED:

np Make up revolution, w7 (te są najsłabszej jakości) , MUA:

 1) zamienniki NAKED 1 -->  ICONIC 1, in the buff lightly toasted, Undress

 2) zamienniki NAKED 2 --> ICONIC 2, In the buff, undress me too

 3) zamiennik NAKED 3 --> ICONIC 3, in the nude, z MUA chyba nie ma takiego zamiennika

 

PS oryginalne NAKED kupisz w Douglas. Nie kupuj np. na allegro bo tam są zazwyczaj podróbki

2015-09-08 15:50:43 autor AgataR

NAKED są w Sephorach, nie Douglasie, przynajmniej w Polsce ; )

 

 

Warto poczekać na dni VIP i kupić je ze zniżką, bo w cenie regularniej nieźle czyszczą portfel. 

Re: paleta NAKED:

np Make up revolution, w7 (te są najsłabszej jakości) , MUA:

 1) zamienniki NAKED 1 -->  ICONIC 1, in the buff lightly toasted, Undress

 2) zamienniki NAKED 2 --> ICONIC 2, In the buff, undress me too

 3) zamiennik NAKED 3 --> ICONIC 3, in the nude, z MUA chyba nie ma takiego zamiennika

 

PS oryginalne NAKED kupisz w Douglas. Nie kupuj np. na allegro bo tam są zazwyczaj podróbki

2015-09-08 15:50:43 autor AgataR

NAKED są w Sephorach, nie Douglasie, przynajmniej w Polsce ; )

 

 

Warto poczekać na dni VIP i kupić je ze zniżką, bo w cenie regularniej nieźle czyszczą portfel. 

2015-09-10 10:12:09 autor amels

 

racja w polskim Douglasie nie ma
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: