Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

  • 2012-01-09, o 19:03
  • 34
  • 10 673
  • 22
  • 33

Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

Dziewczyny moja mama ma problem -mianowicie przebarwienia posloneczne punktowe-wygladaja troche jakby piegi na nosie pare i wokol oczu pare i chcialaby je zlikwidowac CZy znacie jakis skuteczny krem ktory zlikwiduje to ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

Myślę ,że krem który ma w sobie jakieś ekstrakty z ogórków mógłby tu coś zdziałać:)
A na co dzień pod makijaż Twa mama może stosować zielony korektor
Pozdrawiam!

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

fajny kolorek

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

Na przebarwnienia faktycznie dobry byłby właśnie jakiś korektor :)

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

:)

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

Na przebarwienia posłoneczne krem raczej nie pomoże. Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby laserowe usuniecie przebarwień u dermatologa, ale to troche kosztuje. Doraźnie można sie wspomóc preparatem, który rozjaśni brązowe plamki. Z tego co wiem Bielenda ma w swojej ofercie serum anti-age rozjaśniające przebarwienia, zawierające 15% witaminę C i kwas cytrynowy, ale nigdzie w drogeriach go nie widziałam, jest chyba na razie dostępne tylko w internecie.

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

Na przebarwienia posłoneczne krem raczej nie pomoże. Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby laserowe usuniecie przebarwień u dermatologa, ale to troche kosztuje. Doraźnie można sie wspomóc preparatem, który rozjaśni brązowe plamki. Z tego co wiem Bielenda ma w swojej ofercie serum anti-age rozjaśniające przebarwienia, zawierające 15% witaminę C i kwas cytrynowy, ale nigdzie w drogeriach go nie widziałam, jest chyba na razie dostępne tylko w internecie.

2015-10-06 17:38:56 autor zuzka87

miałam do serum rozjasniające przebarwienia od Bielendy i musze przyznać, ze jest bardzo dobre, domowymi sposobami nie udało mi się rozjasnić przebarwień, a to serum poradziło sobie bez problemów, do tego skóra była ładnie nawilżona i napięta.

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

Nie stosowałam jeszcze specjalistycznych preparatów, ale próbowałam Z ogórkiem - marny efekt, a właściwie brak. Z cytryną minimalnie lepiej, jednak cała skóra zostaje lekko rozjaśniona :/ więc praktycznie na jedno wychodzi. Cytryna jednak dobrze radzi sobie z przebarwieniami po pryszczach

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

Dermatolog tylko może pomóc w takim wypadku :/ 

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

wydaję mi się również, że dobrze byłoby udać sie do specjalisty z tym problemem

Re: Przebarwienia posloneczne na nosie wokol oczu

warto wiedzieć

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: