Re: farbowanie wlosow

  • 2015-09-05, o 09:36
  • 40
  • 10 156
  • 19
  • 32

Re: farbowanie wlosow

Witam, chcialabym sie doradzic w doborze koloru wlosow. Kusi mnie miodowy blond. Naturalnie jestem szatynka mam lekko ciemne brwi, ziolelone oczy, lekko oliwkowa karnacje, szybko opalam sie na brazowo. Bardzo bym chciala zmienic kolor na jasniejszy, miodowy blond mnie zachwyca<3 jednak boje sie ze zrobie z siebie dziwolonga xd wiec prosze o porade, moze ktoras z was mi doradzi, albo bedzie widziala inny odcien jasniejszy do mojej karnacji :) z gory dziekuje

Re: farbowanie wlosow

Trudno jest doradzić coś trafnie, nie widząc osoby... jednak z podanego opisu odnoszę wrażenie, że miodowy blond może ci pasować. MAsz zielone oczy i ciepłą karnacje, z którymi miodowy blond będzie ładnie korespondował. Nie myślałaś o wizycie u fryzjera? Bo kombinowanie samemu z rozjaśnianiem to trochę ryzykowna sprawa. Tak przynajmniej będziesz miała pewność, że nic złe go się nie stanie z włosami. Dodatkowo fryzjer ma możliwość mieszania kolorów no i wiadomo, że fryzjerskie farby to inna jakość.  

Re: farbowanie wlosow

Jestem na zdjeciu " profilowym" :D oczywiscie do fryzjera sie udam, tylko ze w moim miescie ciezko o dobrego fryzjera :/

Re: farbowanie wlosow

no fakt, jesteś:) nie zauważyłam(blush) Moim zdaniem będzie ci bardzo ładnie. A nie możesz pojechać do najbliższego większego miasta do sprawdzonego fryzjera, może popytaj znajomych o dobrego fachowca.  

Re: farbowanie wlosow

Tez tak wlasnie myslalam zeby popytac :)

Re: farbowanie wlosow

ja mam własnie coś w odcieniu miodowego blondu ,zreszta mozesz zerknąc sama czy o taki kolor mniej więcej Ci chodzi, uzywam Goldwell topchip  w kolorze 8 n czyli naturalny blond ale wychodzi mi miodowy blond ( na chłodny kolor wyjsciowy kolory naturalne farb zawsze wyjdą z tonami ciepłymi)

Re: farbowanie wlosow

Jeśli ciężko u Ciebie w mieście o dobrego fryzjera to tym bardziej nie ryzykowałabym, żeby ktoś taki farbował włosy, bo może wyjść różnie... Również polecam udanie się do jakiegoś większego miasta. Lepiej czasem wydać więcej pieniędzy ale być w pełni zadowolonym. Poszukaj najpierw na facebooku, czy internecie jakichś salonów fryzjerskich z dobrymi opiniami i tam się udaj :) Dobry fryzjer powinien najpierw Ci doradzić, ustalić razem z Tobą plan działania i dopiero przystąpić do pracy. 

Re: farbowanie wlosow

ja przestałąm farbować 2 lata temu, korci mnie żeby znowu to zrbioc, ale sie powstrzymuje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: farbowanie wlosow

Ja wlosy farbowalam tylko raz, kiedy robilam czerwne ombre :)

Re: farbowanie wlosow

Ojjj tez mi się marzy rozjaśnienie koloru włosów. Jestem naturalną brunetką i jedynym krokiem na jaki się kiedyś odwazylam było pofarbowanie włosów na rudo. Korcą mnie blondy, chciałabym się zobaczyc ale nie mam odwagi

Re: farbowanie wlosow

Ojjj tez mi się marzy rozjaśnienie koloru włosów. Jestem naturalną brunetką i jedynym krokiem na jaki się kiedyś odwazylam było pofarbowanie włosów na rudo. Korcą mnie blondy, chciałabym się zobaczyc ale nie mam odwagi
2015-09-27 21:04:35 autor Olusska24

jak to mówią: do odważnych świat należy! co Ci szkodzi? :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: