Kosmetyki Avon

  • 2023-12-26, o 14:41
  • 3
  • 53
  • 2
  • 2

Kosmetyki Avon

Czy będzie dostępny szerszy asortyment kosmetyków Avon, szczególnie produktów do włosów i zapachów? :)

Re: Kosmetyki Avon

Hej, tak planujemy rozszerzyć Avon o inne produkty. Wśród nich są też perfumy i produkty do włosów.

 

Masz może jakieś sugestie jakie konkretnie kosmetyki byś chciała zobaczyć u nas w sklepie? Z chęcią weźmiemy je pod uwagę przy zamawianiu nowej dostawy :D

Re: Kosmetyki Avon

Super :) Jak będę miała tylko dłuższą chwilkę, to pomyślę o swoich ulubieńcach i ich tutaj wypiszę :D 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki Avon

Jeśli chodzi o olejki do włosów Avon to uwielbiam te ze zdjęcia :) Jeśli byłyby dostępne inne, chętnie również wypróbuję :D Poza tym spraye do włosów świetnie mi się sprawdzają, zwłaszcza nabłyszczający. 

 

Z zapachów to nie znam wszystkich oczywiście, ale chętnie testuję te, których nie znam :D Ostatnio zakochałam się w Far Away Splendoria ♥ Glamour też bardzo, bardzo lubię. Podoba mi się Perceive, Eve Prive, Eve Confidence, Little Black Dress. Seria Attraction też bardzo mi odpowiada. Generalnie jestem fanką zapachów z piżmem, choć czasem mój nos chce poczuć inną woń ;)

 

:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: