Krzesło wizarzysty. Udźwig.

  • 2023-05-22, o 22:49
  • 3
  • 121
  • 2
  • 2

Krzesło wizarzysty. Udźwig.

Witam. Czy ktoś się orientuje jaki udźwig mają dostępne tu krzesła. Część moich klientek jest plus size, więc potrzebuję krzesła mocnego i na większą pupe. Pozdrawiam 

Re: Krzesło wizarzysty. Udźwig.

Hej, zgodnie ze stroną producenta cytując "Krzesło bardzo stabilne i wygodne idealne dla Twojego salonu. Wskazane przy długotrwałej pracy oraz dla osób (klientów) z większą wagą. Istnieje możliwość wykonania krzeseł na zamówienie w różnych kolorach."

 

Nie znamy jednak konkretnego udźwigu. W chwili obecnej czekamy na odpowiedź producenta w tej sprawie, więc jak ją dostaniemy odpiszę Ci jeszcze raz.

 

A co do wymiarów krzesła oto one: Wysokość całkowita 106 cm (bez zagłówka). Wysokość siedziska 66,5 cm. Szerokość krzesła/ siedziska: 45 x 45 cm. Podpórka na nogi długość 32 cm, szerokość 13 cm. Maksymalna wysokość zagłówka 44 cm (wys. od oparcia). Minimalna wysokość zagłówka 24,5 cm (wys. od oparcia).

Re: Krzesło wizarzysty. Udźwig.

Witam. Czy ktoś się orientuje jaki udźwig mają dostępne tu krzesła. Część moich klientek jest plus size, więc potrzebuję krzesła mocnego i na większą pupe. Pozdrawiam 

2023-05-22 22:49:20 autor Agusiazk

Właśnie dostaliśmy odpowiedź od producenta cytując: "Nie robiliśmy takich badań ale klienci korzystali z naszych krzeseł nawet o wadze ok 110-120 kg" . Mam nadzieje, że to rozwiało twoje wątpliwości. Jeżeli nie pytaj śmiało albo skontaktuj się z nami telefonicznie 48 785 455 777

 
 

Re: Krzesło wizarzysty. Udźwig.

Hej. Dzięki za odpowiedź.  Myślę, że mogę śmiało oszczędzać na to krzesło. Będzie to mój najpilnejszy zakup. Pozdrawiam 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: