Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

  • 2023-02-15, o 10:14
  • 8
  • 165
  • 7
  • 7

Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Sama wlasnie szukam czegoś co mogłabym wypróbować, tylko sie troche obawiam, czy bede umiała xD

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Mam jeden fajny stick w chłodnym odcieniu. Nie jest mocno napigmentowany, dzięki czemu od razu nie robię sobie nim krzywdy i mogę bez problemu stopniować intensywność odcienia. A konsystencję też ma fajną bo nie taką mocno kremową ale hm jak to nazwać żelowo-wodną? Dzięki temu nie daje pudrowego wykończenia a takie bardziej naturalne i dobrze się wtapia w skórę.

 

Ale nie pamiętam obecnie jego nazwy, bo nie kupiłam go sama a dostałam wraz z kalendarzem adwentowym z zalando :D

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Ja mam sticki z Eveline. Nie wiem, czy potrafię ładnie je nałożyć. Rzadko używam, wolę produkty pudrowe.

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

ja od kilku tygodni testuje z barry m taki kremowy bronzer i rozswietlacz w sztyfcie, na Notino mozna zamowic. Fajnie sie rozprowadza, ładnie sie je blenduje, ja zadowolowna jestem 1f642.png

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

ja od kilku tygodni testuje z barry m taki kremowy bronzer i rozswietlacz w sztyfcie, na Notino mozna zamowic. Fajnie sie rozprowadza, ładnie sie je blenduje, ja zadowolowna jestem 1f642.png

2023-04-24 09:52:25 autor starawiedzma

 

Słyszałam co nieco na ich temat.

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Ooo musze sobie zobaczyc co to za cudo. U nas w drogerii lipa, nie ma w czym wybierac, wszystko w kamieniu..

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Ooo musze sobie zobaczyc co to za cudo. U nas w drogerii lipa, nie ma w czym wybierac, wszystko w kamieniu..

2023-04-25 07:55:39 autor minionka

A ja to już nie pamiętam, kiedy byłam w drogerii stacjonarnej :D

Re: Najlepsze produkty do konturowania na mokro?

Niestety nie znam takich produktów, no może oprócz Eveline.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: