Problem z podkladem

  • 2018-11-22, o 18:06
  • 46
  • 7 966
  • 26
  • 35

Re: Problem z podkladem

Niedawno słyszałam od jednej z trenerek makijażu, że jeśli zważy się korektor lub podkład podczas np już malowania oczu, ale przed pudrowaniem, to trzeba to wklepac jeszcze raz, malutką gabeczką lub pędzlem, ale bardzo delikatnie, nie dodając kolejnych warstw, a potem naciągnąć lekko powiekę dolną i przypudrować tak, a potem opuścić już normalnie. Powinno poprawić to sytuację

Re: Problem z podkladem

Niedawno słyszałam od jednej z trenerek makijażu, że jeśli zważy się korektor lub podkład podczas np już malowania oczu, ale przed pudrowaniem, to trzeba to wklepac jeszcze raz, malutką gabeczką lub pędzlem, ale bardzo delikatnie, nie dodając kolejnych warstw, a potem naciągnąć lekko powiekę dolną i przypudrować tak, a potem opuścić już normalnie. Powinno poprawić to sytuację
2021-11-18 15:13:52 autor yumimadoka

 

Warto to mieć na uwadze.

Re: Problem z podkladem

Niedawno słyszałam od jednej z trenerek makijażu, że jeśli zważy się korektor lub podkład podczas np już malowania oczu, ale przed pudrowaniem, to trzeba to wklepac jeszcze raz, malutką gabeczką lub pędzlem, ale bardzo delikatnie, nie dodając kolejnych warstw, a potem naciągnąć lekko powiekę dolną i przypudrować tak, a potem opuścić już normalnie. Powinno poprawić to sytuację
2021-11-18 15:13:52 autor yumimadoka

Dokładnie tak jest :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem z podkladem

Ostatnio zmnieniłam podkład i też zaczęłam mieć taki problem. Chyba nie współgra z moją pielęgnacją.

2020-09-30 11:15:43 autor marzena84p

 

to podobnie jak u mnie

Re: Problem z podkladem

Niedawno słyszałam od jednej z trenerek makijażu, że jeśli zważy się korektor lub podkład podczas np już malowania oczu, ale przed pudrowaniem, to trzeba to wklepac jeszcze raz, malutką gabeczką lub pędzlem, ale bardzo delikatnie, nie dodając kolejnych warstw, a potem naciągnąć lekko powiekę dolną i przypudrować tak, a potem opuścić już normalnie. Powinno poprawić to sytuację
2021-11-18 15:13:52 autor yumimadoka

 

spróbuję u siebie tej metody

Re: Problem z podkladem

A właśnie, co do pielęgnacji jeszcze, ważne, żeby przed makijażem bezpośrednio używać ubogich składnikowo kremów, nie bawić się w retinole, kwasy itd zaraz przed makijażem, najlepiej na noc używać takich rzeczy :) 

Re: Problem z podkladem

A właśnie, co do pielęgnacji jeszcze, ważne, żeby przed makijażem bezpośrednio używać ubogich składnikowo kremów, nie bawić się w retinole, kwasy itd zaraz przed makijażem, najlepiej na noc używać takich rzeczy :) 

2023-01-02 19:28:06 autor yumimadoka

I tu masz całkowitą rację.

Re: Problem z podkladem

Może spróbuj bazy pod makijaż, odpowiedniej dla swojego rodzaju cery. Czasem na nos warto nałożyć nawet bazę pod cienie, dobrze się sprawdza. 

2019-01-25 08:47:10 autor koniczyna684

 

ooo muszę też wypróbować ten sposób u siebie

Re: Problem z podkladem

A może spróbuj tak: najpierw na odpowiednio nawilżoną cerę nałożyć puder, później podkład i znów puder. U mnie to dobry sposób na niektóre podkłady.

Re: Problem z podkladem

Myślę, że w tych miejscach powinno się nakładać bardzo cieniutką warstwę podkładu i przypudrowywać koniecznie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: