po ile u Was chodzi węgiel?

  • 2021-09-03, o 10:08
  • 9
  • 860
  • 5
  • 8

po ile u Was chodzi węgiel?

Dzień dobry!

Zaczął się wrzesień, najwyższa pora pomyśleć o opale na zimę. U mnie to nadal węgiel - ale spalany w nowoczesnym piecu i w prawidłowy sposób. Teraz staram się porównywać ceny, bo tu rozstrzał może być duży. I czasami lepiej pojechać gdzieś dalej, kupić taniej, niż przepłacać. W składzie, z którego ostatnio zamawialiśmy, za węgiel płaci się od 820 do 1140 zł za tonę.

A u Was?

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Jeszcze jestem przed zakupem węgla na zimę. Wiem jedynie, że sporo zdrożał w porównaniu z poprzednim rokiem.

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Ja wiem czy zdrożał?

Nie pamiętam dokładnie, ale zdaje się że teraz na usunięto reklamę ceny są takie same, jak kilka miesięcy temu. Może wprowadzą podwyżki dopiero za czas jakiś... i lepiej się pospieszyć z robieniem zapasów(angel)

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Podwyżki już były. Zawsze i tak najtaniej jest w czerwcu i lipcu, potem ceny szybują w górę.

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Drożeje znowu.

:)

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Były braki przez pewien czas i cena ostro poszybowała w górę. We wrześniu był jeszcze po 900+ zł, a teraz 1600 zł najtaniej za tonę. 

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Od jakiegoś czasu używam peletu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Od jakiegoś czasu używam peletu

2021-11-15 00:07:53 autor pannacotta

Niedługo palenie węglem będzie niedozwolone, więc trzeba będzie zmieniać rodzaj ogrzewania. 

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Nawet nie wiem, ale ponoć jest drogi

Re: po ile u Was chodzi węgiel?

Jest drogi w tym roku. Nigdzie nie można było kupić węgla, więc teraz ceny poszybowały ostro w górę niemal o 100%.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: