Problem z podkladem

  • 2018-11-22, o 18:06
  • 45
  • 7 884
  • 26
  • 35

Re: Problem z podkladem

ja tam mam  w przypadku serum, krem mam całkiem jest ok, ale jak nakładam na serum to jest dramacik!

Re: Problem z podkladem

Może cera w tych obszarach jest podrażniona, peelingu można używać ale raz na tydzień, a tonik może być za mocny, np. mocno alkoholowy czy ze składnikami złuszczającymi, toniki z takim składem nie nadają się do stosowania na codzień tak samo serum 

Ja mam to samo, ale nauczyłam się z tym żyć :) wklepuję lekko podkład, przypudruje, i chociaż nie jest idealnie to jakoś to olewam :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem z podkladem

mi też się to zdarza

Re: Problem z podkladem

Ostatnio zmnieniłam podkład i też zaczęłam mieć taki problem. Chyba nie współgra z moją pielęgnacją.

Re: Problem z podkladem

Ostatnio zmnieniłam podkład i też zaczęłam mieć taki problem. Chyba nie współgra z moją pielęgnacją.

2020-09-30 11:15:43 autor marzena84p

Ja tak miałam właśnie, gdy podkład kłócił się z moim kremem nawilżającym.

Re: Problem z podkladem

Może zbyt często robisz peeling 

Re: Problem z podkladem

Ja kiedyś, jak miałam alergie na twarzy i schodzącą skórkę stosowałam puder lub cień w kolorze skóry alba nos, kiedy podkład nie chciał się wklepać. Potem użyłam na to puder transparentny i fixer do zabezpieczenia. Dość się wkomponowało w całość ;) Niemniej obecnie póki nie wychodzę na słońce i na mróz mam skórę o wiele zdrowszą, podkład lepiej się wklepuje. Możliwe że to kwestia jakiejś wrażliwości na temperaturę lub słońce. Bardzo dużo może być przyczyn :/

Re: Problem z podkladem

Ja używam jeszcze bazy pod makijaż. Ale też nie polecam często, żeby nie zapchać sobie porów 

Re: Problem z podkladem

Może potrzebujesz skupić się bardziej na pielęgnacji tych okolic pod odpowiednim kątem? Zauważyć, jakie dokładnie masz tam problemy i znaleźć kosmetyki, które rozwiążą problem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: