Trądzik

  • 2020-04-04, o 17:43
  • 10
  • 793
  • 11
  • 9

Trądzik

Co polecacie na aktywny trądzik?

 

Re: Trądzik

Napisz coś więcej na temat swojego trądziku. Jaki on jest i czy stosowałaś już jakieś preparaty na trądzik.

Re: Trądzik

Podstawa leczenia uzalezniona jest od tego jak jest zaostrzony i jaki to typ, nie powinno sie samodzielnie kosmetykow uzywac mimo ze jest wiele latwo dostepnych, najlepiej konsultowac sie z dermatologiem

Re: Trądzik

Bardzo ważne jest leczenie od wewnątrz czyli antybiotykami oraz odpowiednimi maściami

Re: Trądzik

playdolka a ja sie nie leczylam i sama dobralam sobie kosmetyki metoda prob i bledow i zyje wiec nie koniecznie kazdy musi isc do lekarza

Re: Trądzik

nie kazdy dermatolog potrafi dobrze zdiagnozowac problem, ja na notino kupilam fajne kosmetyki wedlug polecen dziewczyn na jednej grupie z fb

Re: Trądzik

Wiecie co, u mnie uregulowanie w końcu stanu zdrowotnego no i niestety ale bardzo szczegółowa pielęgnacja pomagają, nie mam tego szczęścia, że wszystko samo przechodzi :D

Re: Trądzik

Najważniejsze jest zdiagnozowanie, czy trądzik nie jest spowodowany przez problemy zdrowotne.

Re: Trądzik

Na pewno ważna jest dieta - najlepiej przeciwzapalna. Ja sobie też na Notino kosmetyki do pielęgnacji zamawiam - bo tam jest duży wybór i mogę dobrać dokładnie do mojej cery i jej potrzeb

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik

To ja Wam powiem tak : borykam się z problemem, który nazywa się łojotokowe zapalenie skóry. Tak mnie to strasznie męczy, że nie macie pojęcia. Maście sterydowe takie clobederm. Na skórę głowy z kolei muszę używać specjalnego szamponu. W ogóle znalazłam fajny artykuł na temat funkcjonowania skóry https://glamstyle.pl/okiem-kosmetologa-domowa-pielegnacja-oraz-rodzaje-skory-co-warto-wiedziec-quiz/

Re: Trądzik

Dobre jest to lecznicze mydło z olejem laurowym aleppo Szamir, znakomite na tradzik i trudno gojące sie rany

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: