Płytka zniszczona od zmywacza

  • 2019-06-05, o 20:58
  • 10
  • 3 689
  • 7
  • 10

Płytka zniszczona od zmywacza

Mam problem, ponieważ bardzo lubię malować paznokcie, ale nie mogę tego robić regularie bo od zmywacza strasznie się rozwarstwiają i niszczą. Próbowałam zmieniać zmywacze na bezacetonowe, ale one sąna bazie octanów, które mają tak samo niszczący wpływ.

Czy ktoś ma podobny problem? Używałam jużróżnych odżywek, ale nic nie pomaga tak jak nie malowanie paznokci :\

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

a jakim lakierem malujesz paznokcie? zwyklym czy hybryda? przy hybrydzie mozesz usuwac lakier frezarka

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

Znam to doskonale, Isana mi chyba zaszkodziła. Od pol roku używam Delii i chyba jest nieco lepiej.

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

A u mnie za to najlepiej sprawdza się Isana i jeszcze Donegal. Niektóre zmywacze faktycznie wysuszają i niszczą płytkę. Może potrzebna Ci jest przerwa na regenerację? Wcieraj olejki.

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

 

Po pierwsze zastanów się nad lakierem, którego używasz. Zawsze używaj bazy pod lakier, która zapobiega niszczeniu. Wypróbuj innych zmywaczy, może to kwestia innych składników

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

zrób sobie przerwe od lakierów i postaw na regeneracje 

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

ja sobie bardzo chwalę zmywacz z isany :) ale własnie dobrze by było jakbyś na chwilę odpuściła lakiery i pozwoliła się paznokciom zregenerować :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

Może zacznij malować hybryda A później ściągaj je frezarka? Moje paznokcie są całkiem inne odkąd maluję hybryda są zdecydowanie twardsze

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

A jakich odżywek próbowałaś? Mi pomogła Care Colour z Eveline- wzmacnia pazurki, ale też nablłyszcza płytkę paznokcia i mam wrażenie, że ją nawilża- myślę, że w twoim przypadku mogłaby pomóc. Jest kilka kolorów do wyboru, ja akurat mam french, wygląda subtelnie na co dzień.

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

Też miałam taki problem i zaczęłam używać łagodniejszych zmywaczy z witaminami

Re: Płytka zniszczona od zmywacza

a może to nie wina zmywacza tylko lakieru do paznokci?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: