Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

  • 2013-01-14, o 00:46
  • 46
  • 22 644
  • 29
  • 38

Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

Czy ktoras z was moglaby polecic jakis naprawde dobry pedzelek do rysowania kreski na powiece eyelinerem zelowym? ktory polecicie ktorym latwo i precyzyjne zrobic ladna kreske na powiece?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

ale jaki typ pedzelka???

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

Ja mam kilka i żaden mi nie odpowiadał, aż polecono mi w Douglasie ich firmowy nr 14P. Jest świetny, precyzyjny i na tyle sztywny, że rysuje kreskę tam gdzie się chce, a nie wszędzie obok. Moim zdaniem rewelacyjny.

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

Ja polecam taki z essence, wg. mnie jest idealny. Do tego jest tani bo kosztuje około 8 zł. Wreszcie udało mi się zrobi idealne kreski.

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

Moim faworytem jest pędzel z Inglota 31T.To jest coś takiego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=41485

Wykonany z włosia syntetycznego, na tyle sztywny, że nie rozjeżdża się na wszystkie strony i na tyle elastyczny, żeby można było nim ładnie wyprofilować kreskę. Do tego cieńszy od pędza z essence (ma trochę mniej włosia objętościowo), dzięki czemu można narysować ładne, cienkie kreski. Mam już go ponad 2,5 roku i pomimo delikatnego odkształcenia się niektórych włosków, nadal najlepiej mi się nim maluje (ten z essence też mam, używam do wosku do brwi, do kresek jest dla mnie za twardy).

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

ja polecam maestro ze zgiętą skuwką. Według mnie najlepszy jaki miałam

www.pasekmakeupartist.com

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

Essence i Maestro 660r2 to moi faworyci.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

i Maestro 660r2 to moi faworyci.

Nitka24

a ten pedzelek maestro mozna dostac w ktoryms sklepie stacjonarnie np w douglasie? jaka cena?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

Swój kupowałam u Moniki w sklepie ale nie pamiętam ceny. Czy gdzieś w stacjonarnym sklepie dostaniesz to nie wiem.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

hakuro 85 i maestro 660 rozmiar 6

Re: Najlepszy pedzel do eyelinera zelowego?

Ja mam Maestro 790 w rozmiarze 0 ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: