Masz maturę?

  • 2018-04-22, o 11:43
  • 17
  • 4 487
  • 18
  • 17

Masz maturę?

Myślisz że jest to ważne aby ją mieć??

kkkkkk

Re: Masz maturę?

Mam. Zależy - jeśli ktoś potrafi się ustawić bez niej to spoko. Ale ogólnie myślę, że w dzisiejszych czasach trochę wstyd być w LO (bo technikum to inna sprawa) i nawet matury po nim nie mieć

Re: Masz maturę?

tak :) zalezy jeszcze jakie pokolenie, ale myślę, że u osób urodzonych w latach 80-tych  i później to już norma, że mają

Re: Masz maturę?

Mam. Nie zaszkodzi mieć papierka, ale w życiu różnie się układa. Niektórym matura nie jest do niczego potrzebna. Mają świetną, dobrze płatną pracę, realizują się w niej. Inni mają maturę, ukończone studia i kiepską pracę. Jednak jestem za tym, by mieć maturę, może się przydać.

:)

Re: Masz maturę?

mam

Re: Masz maturę?

Myśle ze dobrze ją miec

Re: Masz maturę?

Mam, ale nie uważam, że matura świadczy o mądrości i inteligencji człowieka :)
K.K.

Re: Masz maturę?

Mam maturę. I nawet studia skończyłam. Ale co to mi daje w dzisiejszych czasach? Nic!

Blodka

Re: Masz maturę?

Tak. Nie wiem, czy jest ważna, ale póki co często wymagana. Niemniej jednak ilość % uzyskanych na poszczególnej części nie świadczy o naszej inteligencji, a nawet o naszej wiedzy z danej dziedziny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Masz maturę?

Matura tak naprawdę to przepustka na studia.

Jeśli się nie planuje studiować to można iść np na jakieś kursy, po których można zdobyć zawód np reklama! i później łatwiej o prace. 

Wizerunkowo lepiej ją mieć, ale to nie jest konieczne. 

Re: Masz maturę?

mam, ale nie zamierzam iść na studia 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: