stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

  • 2016-10-20, o 14:03
  • 67
  • 15 813
  • 43
  • 54

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

To dobry pomysł 

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

no eveline to chyba taki klasyk odżywek

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

polecam też codziennie wieczorem wcierać olej kokosowy w skórki :) niesamowicie je rozmiękcza i skóra jest taka delikatna

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Polecam naturalne metody takie jak olejki czy maść z witaminą a :) kilka takich zabiegów z maseczka z tych składników i paznokcie jak nowe
K.K.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Niektore odzywki mozna stosowac od razu po zdjeciu hybryd albo nawet w trakcie, np. Eveline. Ja akurat hybryd sobie nie robie, ale uzywam ich odzywki 8w1 i co jakis czas do niej wracam na dwutygodniowa kuracje. Szybko wzmacnia pazurki, nie podraznia i na kilka miesiecy mam z nimi spokoj, bo w ogole sie nie łamią.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

olejek arganowy

:)

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Ja nie stosuje odżywek ale za to krem do paznokci i rąk

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Ja nie stosuje odżywek ale za to krem do paznokci i rąk
2018-10-17 12:42:10 autor yoanna

 

Bardzo dobre rozwiązanie :) wiele odżywek nie wolno używać po ściągnięciu hybryd, a kobiety nie czytają instrukcji i same sobie robią krzywdę nieświadomie
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Ja nie stosuje odżywek ale za to krem do paznokci i rąk
2018-10-17 12:42:10 autor yoanna

 

Bardzo dobre rozwiązanie :) wiele odżywek nie wolno używać po ściągnięciu hybryd, a kobiety nie czytają instrukcji i same sobie robią krzywdę nieświadomie
K.K.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

U mnie najlepiej sprawdza się odżywka revitallum od eveline, ona jest odbudowująca do paznokci wrażliwych. Po kilku tygodniach stosowania paznokcie są mocniejsze, nie łamią się, można je bez problemu zapuścić.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: