stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

• 2016-10-20, o 14:03
  • 30
  • 3 491
  • 23
  • 24

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

To dobry pomysł 

no eveline to chyba taki klasyk odżywek

polecam też codziennie wieczorem wcierać olej kokosowy w skórki :) niesamowicie je rozmiękcza i skóra jest taka delikatna

Polecam naturalne metody takie jak olejki czy maść z witaminą a :) kilka takich zabiegów z maseczka z tych składników i paznokcie jak nowe
K.K.

Niektore odzywki mozna stosowac od razu po zdjeciu hybryd albo nawet w trakcie, np. Eveline. Ja akurat hybryd sobie nie robie, ale uzywam ich odzywki 8w1 i co jakis czas do niej wracam na dwutygodniowa kuracje. Szybko wzmacnia pazurki, nie podraznia i na kilka miesiecy mam z nimi spokoj, bo w ogole sie nie łamią.

olejek arganowy

:)

Ja nie stosuje odżywek ale za to krem do paznokci i rąk

2018-10-17 12:42:10 autor yoanna

Bardzo dobre rozwiązanie :) wiele odżywek nie wolno używać po ściągnięciu hybryd, a kobiety nie czytają instrukcji i same sobie robią krzywdę nieświadomie
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

2018-10-17 12:42:10 autor yoanna

Bardzo dobre rozwiązanie :) wiele odżywek nie wolno używać po ściągnięciu hybryd, a kobiety nie czytają instrukcji i same sobie robią krzywdę nieświadomie
K.K.

U mnie najlepiej sprawdza się odżywka revitallum od eveline, ona jest odbudowująca do paznokci wrażliwych. Po kilku tygodniach stosowania paznokcie są mocniejsze, nie łamią się, można je bez problemu zapuścić.