Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

  • 2018-06-25, o 11:13
  • 13
  • 7 684
  • 9
  • 9

Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Od dłuższego czasu mam ochotę kupić paletę Anastasii Soft Glam. Jednak jest to spory wydatek i chiciałabym dopytać Was, czy macie te cienie? Czy rzeczywiście są tak dobrej jakości? A może lepiej zainwestować w cienie theBalm, TooFaced?

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Też się zastanawiam nad Soft Glam od Abh, czytałam opinie i zdania są mocno podzielone. Plus kolorystyka soft glam dla mnie wydaje się być zbyt ciepła :(
K.K.

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Nie mam 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Ja najbardziej lubię the balm. To są naprawdę dobre cienie

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Sama również poznam Waszw opinie na temat palet ABH 

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

ABH nie mam, ale mocno polecam too faced, jedne z przyjemniejszych cieni w mojej kolekcji jeśli chodzi o jakość, trwałość, kolory.

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Własnie kusi mnie TooFaced i theBalm, bo są tańsze, a też czytałam o nich wiele pozytywnych opinii. Ciężki wybór ;P

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Posiadam Modern Renaissance i bardzo polecam! Piękna kolorystyka, utrzymuje się na powiekach, jedynie przy malowaniu następuje osyp cieni, ale przy takiej pigmentacji jaką posiada ta paletka, to jest w zupełności normalne i nie świadczy o złej jakości produktu, a wręcz przeciwnie.Tutaj jeden z moich makijaży wykonany właśnie paletką z ABH (h)

www.instagram.com/bb_vhgt

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

ABH można brać w ciemno. Świetnie napigmentowane, rozcierają się cudnie na powiekach.

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Posiadam Modern Renaissance i bardzo polecam! Piękna kolorystyka, utrzymuje się na powiekach, jedynie przy malowaniu następuje osyp cieni, ale przy takiej pigmentacji jaką posiada ta paletka, to jest w zupełności normalne i nie świadczy o złej jakości produktu, a wręcz przeciwnie.Tutaj jeden z moich makijaży wykonany właśnie paletką z ABH (h)

2018-06-29 11:43:48 autor bbvvhgt

 

Boże zakochałam się w tym makijażu! Jest piękny!!! *.*
K.K.

Re: Anastasia Beverly Hills - opinie o paletach cieni

Pieknie umaliwane oczka (h)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: