Świecenie się po użyciu Fixera

  • 2016-09-13, o 06:32
  • 28
  • 9 573
  • 21
  • 22

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

Dziewczyny, a który jest lepszy? Który bardziej polecacie? Szykuję się na wesele i chciałabym aby mój makijaż przetrwał jak najdłużej! :)

Kryolan, Fixier Spray (Utrwalacz makijażu w sprayu) 

Czy 

Kryolan, DermaColor, Fixing Spray? 

Dziękuję bardzo za odpowiedź :*

2017-06-18 10:57:27 autor Amante

Mam jeden i drugi. Oba są tak samo dobre według mnie :)

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

Dziewczyny, a który jest lepszy? Który bardziej polecacie? Szykuję się na wesele i chciałabym aby mój makijaż przetrwał jak najdłużej! :)

Kryolan, Fixier Spray (Utrwalacz makijażu w sprayu) 

Czy 

Kryolan, DermaColor, Fixing Spray? 

Dziękuję bardzo za odpowiedź :*

2017-06-18 10:57:27 autor Amante

Mam jeden i drugi. Oba są tak samo dobre według mnie :)

2017-11-11 22:15:51 autor koniczyna684

 

Dzięki za odpowiedź :* !

K.K.

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

też mam ten problem :|

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

Fixery z Kryolana są bezkonkurencyjne i niezawodne. Prawdę powiedziawszy nie zauważyłam różnicy między tradycyjnym fixerem a tym DermaColor. Jak dla mnie różnią się  tylko kolorem opakowania. :D Obydwa są tak samo dobre i na pewno nie zamienie ich na inne. 

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

Kochane forumowiczki, podpowiedźcie mi czy normalnym jest, że po użyciu tego fixera na twarzy pojawia się świecenie/błyszczenie? Przed użyciem tego produktu cera jest idealnie matowa, natomiast zaraz po utrwaleniu fixerem Kryolanu pojawia się brzydkie błyszczenie praktycznie na całej twarzy...

 

Do tej pory używałam fixera z Pierre Rene i muszę przyznać, że żadne błyszczenie nie miało miejsca, więc troszkę jestem zszokowana, że tak to wygląda.

Czy może ja robię coś źle?

2016-09-13 06:32:09 autor iv90

Mi tez cera się świeciła po nim, czasem do tego stopnia, że az ludzie pytali co się tak świecę ;_;

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

ja też skusiłam się i kupiłam i kupiłam fixera marki kryolan. niestety też moja twarz bardzo brzydko się po nim błyszczy. Stoi bezuzyteczny na półce w łazience. dla mnie jest to produkt okropny,, Jestem tylko zadowolona z płynnej pomadki trwałej,chociaż innej firmy jest trwalsza ale kryolan ma ładny kolor, który mi odpowiada. szkoda, że taka droga ta pomadka, to jej minus.

mogę też polecić puder matujący jest na prawdę dobry

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

ja też skusiłam się i kupiłam i kupiłam fixera marki kryolan. niestety też moja twarz bardzo brzydko się po nim błyszczy. Stoi bezuzyteczny na półce w łazience. dla mnie jest to produkt okropny,, Jestem tylko zadowolona z płynnej pomadki trwałej,chociaż innej firmy jest trwalsza ale kryolan ma ładny kolor, który mi odpowiada. szkoda, że taka droga ta pomadka, to jej minus.

mogę też polecić puder matujący jest na prawdę dobry

2018-05-22 21:23:23 autor mtigra

 

Który masz dokładnie fixer? Dermacolor fixing spray czy zwykły fixer spray? :) ja mam dermacolor i uwielbiam!
K.K.

Re: Świecenie się po użyciu Fixera

Według mnie też różnią się tylko kolorem, a działanie mają identyczne.

Fixery z Kryolana są bezkonkurencyjne i niezawodne. Prawdę powiedziawszy nie zauważyłam różnicy między tradycyjnym fixerem a tym DermaColor. Jak dla mnie różnią się  tylko kolorem opakowania. :D Obydwa są tak samo dobre i na pewno nie zamienie ich na inne. 

2018-02-06 01:21:58 autor Doris12

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: