BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

  • 2018-05-16, o 22:09
  • 9
  • 3 677
  • 8
  • 9

BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

.  DZIEWCZYNY PROSZE O POMOC W CZERWCU MAM WESELE POTRZEBUJE JAKIEJŚ DOBREJ BAZY POD MAKIJAZ I UTRWALACZ. MAM SKURĘ NORMALNĄ Z WIDOCZNYMI PORAMI KOŁO NOSA. sZUKAM TEŻ INSPIRACJI NA MAKIJAŻ.

 

 

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

Ja polecam bazę do twarzy z AA. Miałam ja na weselu i super zdała egzamin :)
K.K.

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

Fixer polecam z Kryolanu, jeśli szukasz jednak czegoś tańszego to całkiem fajnie sprawdzał mi się również fixer z Pierre Rene :)

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

Ja używam z GR albo Ingrid i trzymają świetne makijaż. Na co dzień Lubię nawilżające.

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

Z Ingrid jest ok, ten nowy primer Wibo Unicorn Tears też przedłuża trwałość+ skóra zdrowiej wygląda

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

coś mi świta, że Red Lipstick Monster miała jakiś film o fixerach. a co do inspiracji makijażowych to też właśnie jej kanał lub Maxineczki. no i oczywiście tutaj na stronie też ich trochę jest :)

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

Oba produkty mam z Golden Rose, ale może na wesele warto kupić coś z wyższej półki 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

A jeli chodzi o bazę na widoczne pory, to może silikonowa z Kobo, albo taka biała z NYX (nie pamiętam w tej chwili jak się nazywa). Ja je bardzo lubię i świetnie się u mnie sprawdzają

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

Dobrze się sprawdza u mnie baza matująca z eveline w złotawym pakowaniu, jak macie cerę mieszaną, to polecam. Doskonale się sprawdza, nie świecę się w końcu w strefie T, jak to zazwyczaj bywało.

Re: BAZA I UTRWALACZ POD MAKIJAŻ

Ja polecam bazę do twarzy z AA. Miałam ja na weselu i super zdała egzamin :)
2018-05-16 23:44:08 autor Amante

 

A ile kosztuje taka baza ?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: