NAJLEPSZE PODKŁADY

  • 2017-12-10, o 23:13
  • 65
  • 22 006
  • 48
  • 53

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Catrice oraz Dr Irena Eris ;)

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Makeup atelier paris i Estee Lauder ;)

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Ja lubię ten z loreal true match, pasuje mi odcien i jego konsystencja, jest dużo dobrych podkładów, mi większość z nich pasuje.

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Rimmel lasting finish

:)

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Catrice HD lub Golden Rose Total Cover :)

Karolcia

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Loreal infallible matte 24 :) uwielbiam go
K.K.

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Lubie podklady z Eveline, nie sa drogie, a dobrze kryją- np. Art scenic, mam go juz prawie miesiac i dobrze sie sprawdza. Zakrywa moje plamki po tradziku, ale nie obciaza cery. Jesli chodzi o trwalosc to mysle, ze z 8 godzin spokojnie jest w stanie przetrwac na twarzy bez poprawek ;) ja mam troche tlusta cere, wiec uzywam bibułek matujacych dodatkowo.

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Catrice i revlon są dla mnie top

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Moim zdaniem najlepszy podkład który kiedykolwiek używałam jest od Makeup Forever Ultra HD. Niestety jest strasznie drogi- czyli jeżeli ktoś zna podobny podkład tańszy który tak naturalnie i ładnie na skórze wygląda i jednocześnie bardzo fajnie kryje to bym była bardzo wdzięczna za wskazówkę. Bo jeszcze zbankrutuje kupując ciągle ten podkład od makeup forever. Jeszcze sama miałabym pytanie co do podkładów, co myślicie o BB Creme od Kiehls? Ma SPF 50+ co mi się bardzo spodobało, ale nie wiem czy warte zakupu...

Re: NAJLEPSZE PODKŁADY

Ja miałam z essence taki podkład świetny ale albo zmienili opakowanie albo go już nie mogę znaleźć.

http://www.dekoracyjne-inspiracje.pl/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: