Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

  • 2016-01-27, o 18:52
  • 34
  • 12 773
  • 25
  • 26

Mocno niszczy, a przy delikatnych włosach to szkoda mówić :(
K.K.

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

no niszczy włosy, ale profesjonalnie wykonane trochę mniej

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

Oczywiście że tak. Ale porównując samodzielne próby i rozjaśnianie profesjonalne - to drugie daje zdecydowanie mniej tragiczne skutki :)

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

Tak

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

Profesjonalne mniej, ale ogólnie nie polecam takich zabiegów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

Powiem ze swojego własnego doświadczenia. Miałam rozjaśnianą tylko część włosów (dzięki Bogu) w salonie by później móc je pofarbować na różne kolory tęczy. Kiedy kolory się zmyły pozostały już same roozjaśnione włosy i powiem Wam, że czasami gra nie jest warta świeczki. Moje rozjaśnione kłaczki są teraz sztywne i nieprzyjemne w dotyku. Koleżanka je określiła jak włosy starej typowej lalki Barbie. Takie sztuczne. Więc ogólnie nie polecam do większej ilości włosów. Kilka pasemek może być ale więcej to podziękuję bardzo.

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

niestety tak

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

Niestety niszczy :/  Ale czego się nie robi dla urosy :D    Można jednak wspierać jasne włosy szamponami i maskami czy odżywkami do fatbowanych a najlepiej rozjaśnianych włosów , ja uzywam Seboradin do Jasnych włosow , jest właśnie do naturalnie  jasnych czy szarych ale i do farbowanych i wspiera kolor, pomaga go naturalnie rozjaśniać bo ma rumianek no i chron ii regeneruje

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

no tak, ale kosmetyki fryzjerskie są coraz lepsze i coraz mniejsze szkody będzie wyrządzało takie rozjaśnianie według mnie

Re: Czy rozjaśnianie bardzo niszczy wlosy?

Tak - ja rozjaśniałam u fryzjera i mimo że teraz wracam do ciemnego brązu, moje włosy nadla nie są w takiej kondycji jak przed rozjaśnianiem...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: