Ciekawe, tanie kubki :)

  • 2017-07-19, o 22:58
  • 18
  • 8 870
  • 12
  • 15

Ciekawe, tanie kubki :)

Szukam jakiś ciekawych (wzorek, napis lub kształt), ładnych, lecz tanich kubków. Gdzie oprócz np. Pepco i Ikea mogę takie znaleźć? (wasntme)

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

ja kilka ostatnich kupiłam w TopMarkecie ;)

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

Pepco, tanie i bardzo duży wybór :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

polecam Ikea

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

Często w różnego rodzaju sieciówkach jak np intermarche można znaleźć coś ciekawego i taniego np kubek słoik ze słomką itp. Drugim i bardziej polecanym przeze mnie wyjściem jest internet. Jeżeli Ci się nie spieszy sprawdź aliexpres gdzie możesz znaleźć naprawdę fajne kubki (ostatnio supiłam sobie kubek z kocimi uszami i kociom mordką). Sprawdź też polskie strony i np punkty foto gdzie robią kubki na zamówienie bo często zdarza się że mają usługę kubka który pod wpływem ciepłej temperatury zmienia obrazek i możesz wybać tam jakiś swój jak byś chciała to tzw magiczne kubki. W sumie sama wiesz najlepiej jakie Ci się podobają więc ruszaj na poszukiwania :P

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

Ja zazwyczaj kupuję w pepco, zawsze jest duży wybór. Czasami mają też np. w biedronce, ale tam jest troszkę drożej. 

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

Często w różnego rodzaju sieciówkach jak np intermarche można znaleźć coś ciekawego i taniego np kubek słoik ze słomką itp. Drugim i bardziej polecanym przeze mnie wyjściem jest internet. Jeżeli Ci się nie spieszy sprawdź aliexpres gdzie możesz znaleźć naprawdę fajne kubki (ostatnio supiłam sobie kubek z kocimi uszami i kociom mordką). Sprawdź też polskie strony i np punkty foto gdzie robią kubki na zamówienie bo często zdarza się że mają usługę kubka który pod wpływem ciepłej temperatury zmienia obrazek i możesz wybać tam jakiś swój jak byś chciała to tzw magiczne kubki. W sumie sama wiesz najlepiej jakie Ci się podobają więc ruszaj na poszukiwania :P

2017-07-27 10:13:14 autor jagodach

Tak zrobię, dzięki!(f)

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

Często są fajne kubki w małych, prywatnych sklepikach, polecam przejść się i popatrzeć, może coś się trafi ciekawego :)

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

Często w różnego rodzaju sieciówkach jak np intermarche można znaleźć coś ciekawego i taniego np kubek słoik ze słomką itp. Drugim i bardziej polecanym przeze mnie wyjściem jest internet. Jeżeli Ci się nie spieszy sprawdź aliexpres gdzie możesz znaleźć naprawdę fajne kubki (ostatnio supiłam sobie kubek z kocimi uszami i kociom mordką). Sprawdź też polskie strony i np punkty foto gdzie robią kubki na zamówienie bo często zdarza się że mają usługę kubka który pod wpływem ciepłej temperatury zmienia obrazek i możesz wybać tam jakiś swój jak byś chciała to tzw magiczne kubki. W sumie sama wiesz najlepiej jakie Ci się podobają więc ruszaj na poszukiwania :P

2017-07-27 10:13:14 autor jagodach

Tak zrobię, dzięki!(f)

2017-07-27 17:44:55 autor comfortinnending

Zawsze do usług (heidy)

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

Możesz popatrzeć też w tzw. chińskich sklepach. Tam jest wszystko, kiedyś kupiłam piękne kubki po chyba 2 zł. ;) 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Ciekawe, tanie kubki :)

w home&you są bardzo ładne; na wyprzedażach można kupić dużo taniej :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: