Krem na przebarwienia

  • 2015-09-14, o 22:35
  • 60
  • 23 876
  • 41
  • 55

Re: Krem na przebarwienia

Też męczę się z tym problemem. Jakiś czas używałam kremu rozjaśniającego z ziaji, ale nie widziałam efektów. Pewnie za krótko bo używałam, ale nie lubiłam uczucia, jakie zostawiał na skórze po wchłonięciu. Od wczoraj testuję 3 produkty Bielendy do cery z przebarwieniami: profesjonalna maska, serum i krem. Po dłuższym testowaniu dam znać czy pomogło :)

Re: Krem na przebarwienia

Bardzo fajnie działają kosmetyki z serii White&Beauty od Floslek. Pięknie ukrywają co mają ukryć.

przebarwienia

Ja używałam różnych kremów na usuwanie przebarwień i niestety na wiele się nie zdały. W tym roku na urodziny dostałam od narzeczonego zabieg laserowego usunięcia przebarwienia. Przebarwienie miałam na czole. Zabieg wykonano u mnie laserem picosure w usunięto reklamę w Warszawie. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu, po po jednej wizycie mam zdecydowanie jaśniejsze to przebarwienie, praktycznie już niewidoczne bez wskazania miejsca :)

polecam serum dermofuture wit c
cleo

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na przebarwienia

dziewczyny sam krem nie pomoze, bo problem przebarwien jest głębiej w skórze. tu tylko medycyna estetyczna może przyjść z pomocą. Poczytajcie o peelingu mandel czy lightening peel - to może pomóc

Re: Krem na przebarwienia

Może olej tamanu ? Lub po prostu cytryna

Re: Krem na przebarwienia

Olej tamanu faktycznie może pomóc

K.K.

Re: Krem na przebarwienia

U mnie sprawdził się White&Beauty Floslek. Zwłaszcza jak nie chce się wydawać na mega drogie, ale tak samo skuteczne kosmetyki.

Re: Krem na przebarwienia

ja mam teraz do opalania 50spf suncare anti spot

Re: Krem na przebarwienia

Używałam już chyba wszystkiego i poddaję się. Żadne kremy i kwasy stosowane w domu mi nie pomagają na przebarwienia i blizny. Nieważne czy używam kosmetyku za 30 zł czy 500. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: