Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

  • 2016-02-21, o 20:05
  • 9
  • 8 409
  • 7
  • 7

Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

Znacie taki? Pilnie potrzebuję takiego szamponu. 

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

 

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

Prawdopodobnie używaszzbyt mocnego szamponu i dlatego swedzi Cie głowa

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

nie znam takiego

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

Ziaja ma taki specjalny dla swędzącej skóry głowy w białej butelce, znajdziesz w aptece. Bardzo mi pomógł. Potem stosuj szampony o delikatnym składzie.

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

Ziaja ma taki specjalny dla swędzącej skóry głowy w białej butelce, znajdziesz w aptece. Bardzo mi pomógł. Potem stosuj szampony o delikatnym składzie.

2016-02-26 20:34:44 autor comfortinnending

Dzięki. Wypróbuję. A znacie jakieś łatwo dostępne szampony o łagodnym składzie? I czy muszą być bez sls i parabenów, żeby nie podrażniały i nie wysuszały skóry głowy? 

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

obawiam się że muszą byc bez sls czy tez sles , bo one podrażniają skóre i moga prowadzic do alergii , ja używam szamponu dla dzieci babydream i jestem zadowolona , mało się pieni ale mnie to nie przeszkadza kwestia przyzwyczajenia , ja wole mieć szampon z w miare dobrym składem i mało pieniący niż super pieniący ze ślicznym zapachem ale szkodliwym składem

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

A jak się włosy rozczesują po tym babydream? Ja mam cienkie włosy, które uwielbiają sę plątać i trudno je doczesać.  

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

A jak się włosy rozczesują po tym babydream? Ja mam cienkie włosy, które uwielbiają sę plątać i trudno je doczesać.  

2016-02-27 14:12:56 autor perla

Z moimi włosami Babydream się nie polubił i niektórym plącze włosy - odżywka nałożona na włosy (omijając skalp) powinna pomóc. Ja bardzo lubię szampony Fitomed - mam do włosów tłustych. Mają też podobno fajny do włosów normalnych. O ile się nie mylę, ma SLS w składzie, ale na odległym miejscu - zanim pozbyłam się problemu swędzącej skóry głowy, to używałam właśnie Fitomedu i nie powodował podrażnień, bo ma inne, cenne składniki na początku składu. Używam go raz-dwa w tygodniu, gdyż z faktu, że ma właściwości przeciwłupieżowe, może trochę wysuszać, ale to nie jest regułą - zresztą jak nawilżasz skórę głowy, to powinno być ok. Do nawilżenia polecam maskę z siemienia lnianego (poczytaj na blogach, wystarczy ci paczka siemienia lnianego za kilka zł, gorąca woda i mały garnuszek) - cudowna; przyniosła wielką ulgę i nawilżyła skalp. Na pewno nie polecam nakładać "agresywnych" masek/odżywek, bo doprowadzimy do jeszcze większych problemów. :) Ogólnie jak swędziała mnie skóra głowy, to moja pielęganacja była minimalna. Używałam też swego czasu szamponu Green Pharmacy z olejkiem arganowym i był spoko. Ale Ziaja rzeczywiście pomogła, chociaż zraziłam się jej składem, to problem się nie powiększył. 

Re: Kojący szampon dla swędzącej skóry głowy

Sprobuj czegos z hairpharmy- u mnie sprawdza sie przy kazdym problemie skóry głowy i super radzi sobie z moimi wlosami, ktore sa o wiele mocniejsze (muscle) Podsyłam ci adres ich strony www.hairpharma.pl (smoking)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: