manicure hybrydowy

  • 2011-06-27, o 10:45
  • 123
  • 59 770
  • 57
  • 81

Re: manicure hybrydowy

Ładnie

Re: manicure hybrydowy

super efekt i spokoj na 2 tygodnie

Bardzo lubię

Re: manicure hybrydowy

Ja na hybrydy chodzę do kosmetyczki. Ona robi mi paznokcie lakierem Semilac. Lakier trzyma mi się jakieś 3 tygodnie i nie ściera się w ogóle.

Re: manicure hybrydowy

Miała któraś z Was kolor Black Diamond od Semilac?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

Ja własnie mam ten kolor na paznokciach :) bardzo ładnie wygląda. Ale dzisiaj wybieram się do kosmetyczki i zmieniam na jakiś bardziej naturalny kolor. Miała może już któraś nr 508 Lollipop Series z MakeAR? Wydaję mi się, że będzie fajnie naturalnie wyglądał

Re: manicure hybrydowy

ceny w salonach kosmetycznych sa z kosmosu

Re: manicure hybrydowy

Na szczęście kosmetyczka w moim mieście nie bierze dużo. Za taki manicure płacę 50 zł. To chyba nie jest dużo :)

Re: manicure hybrydowy

Robiłam kiedyś hybrydę, ale tak mi poniszczyła paznokcie, że tragedia. Teraz robię gelcolor opi i naprawdę po zdjęciu paznokcie wyglądają zupełnie inaczej. Mam taki salon, w którym robią za 60 zł, czasem jakaś zniżka się trafi i wytrzymują mi z 3 tygodnie!

Re: manicure hybrydowy

ja robię hybrydę już z 1,5 roku i paznokcie są w dobrej kondycji. Wydaje mi się że wpływ ma to w jaki sposób się ściąga lakiery i jakiej jakości on jest. Ja u kosmetyczki robiłam może z 3 razy paznokcie później kupiłam lampę i robie sobie sama :) akaśka89 super ten lakier,ja właśnei zamówiłam sobie kilk aneonów z makear :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: