odżywka kinetics

  • Temat zamknięty
  • 2015-10-18, o 22:42
  • 12
  • 4 617
  • 10
  • 10

odżywka kinetics

Hej :)

 

Bardzo Was proszę o pomoc. Orientujecie się może gdzie kupię odżywkę do paznokci "kinetics"? Wiem, że kiedyś można było dostać w drogeriach Hebe ( na str. internetowej niestety nie ma ), a wolałabym mieć pewność, bo w moim mieście nie ma tej drogerii i muszę jechać kawał drogi :D Bardzo mi zależy!

A jeżeli już nie ma ich w sprzedaży to może polecicie jakąś odżywkę do paznokci po zdjęciu żelu? Wiem, że paznokcie mogą piec/boleć, a chciałabym tego uniknąć :D Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :)

Re: odżywka kinetics

nigdy nie słyszałam o takiej odżywce. A jaka jest jej cena?

Re: odżywka kinetics

niestety nie pomogę, bo nie znam tego produktu... ale zanim pojedziesz sprawdzić czy jest w Hebe to po prostu tam zadzwoń, obsługa odpowie czy mają ten produkt na stanie :)

Re: odżywka kinetics

ja równiez nie słyszałam o tych odzywkach a fajne naturalne składy mają ?

Re: odżywka kinetics

Nie pomyślałam, żeby zadzwonić. Dzięki :) Z tego co czytałam w necie to jest bardzo skuteczna, kosztuje około 20 zł. Na rynek weszła w 2013 roku, dlatego też jestem zdziwiona, że nigdzie nie można jej dostać.

Skład: kompozycja witamin: A, E, B5 i C przywraca właściwy balans nawilżenia suchych i łamliwych paznokci oraz utrzymuje je w dobrej kondycji :)

Re: odżywka kinetics

Pierwszy raz slysze o tej odżywce. zaciekawiła mnie

Re: odżywka kinetics

Nie znam takiej

Re: odżywka kinetics

Pierwsze słyszę o tej odżywce.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka kinetics

Szczerze Nie widziałam W Hebe

Re: odżywka kinetics

kurcze szkoda :/ Może już jej nie sprzedają...

Re: odżywka kinetics

Każda informacja o przynoszącej efekty odżywce do paznokci jest w cenie, ale o tej nie słyszałam....

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: