odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 751
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Nie new nails jeszcze nie miałam. Chciałam się na razie rartowac pewniakiem (Eveline). Jak będę robic większe zakupy przez internet to wtedy sobie ją sprawię, ponieważ w moim miesteczku stacjonarnie jej nie ma.
Eveline\'a stosuję na zmianę z Nail Tekiem bo - nie chcę stosowac diamentowej cały czas, bo nie chce zanadto osłabiac paznokci. Wiem na jakiej zasadzie opiera się działanie tej odżywki, dlatego stosuję ją na wymiennie z innymi, tu akurat z Nail tekiem. Jak on mi się skończy to do duetu z Evelinem stanie nowa odżywka.
Stosowanie diamentowej ciągle, a później jej całkowite odstawienie u mnie raczej nie zdaje egzaminu. Przynosi ok. 2-3 miesięczną poprawę, a potem paznokcie znowu szlag trafia. Wolę ją miec teraz zawsze przy sobie, ale nie zawsze na paznokciach

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

mila - a skąd nazwa pewniak przy Eveline? Czytałaś internet? Wpisy blogerek?
To wcale nie jest pewniak - gdzieniegdzie więcej jest negatywów niż pozytywów

Re: odżywka do paznokci

tak juz jest, gdy nie czyta się składu i zwala na producenta:P

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: odżywka do paznokci

mila - a skąd nazwa pewniak przy Eveline? Czytałaś internet? Wpisy blogerek?
To wcale nie jest pewniak - gdzieniegdzie więcej jest negatywów niż pozytywów

raniec

Tak, czytałam wiele jej racenzji (także tych niepochlebnych). Zdaje sobie sprawę, że niektórym może szkodzic.
Jednak ja napisałam tylko i wyłącznie na swoim przykładzie. Na moich paznokciach to raczej pewniak. Przynajmniej, gdy do niej wracam to zawsze ich wygląd ulega poprawie.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Ja mogę polecić serum wzmacniające z wapniem i wit. c z Lovely. W sumie jest to jedyna odżywka, która poradziła sobie z moimi paznokciami.

Re: odżywka do paznokci

Też słyszałam, żę z Lovely są dosyc dobre odżywki, ale miałam dotychczas 1 nie stosowałam jej regularnie, potraktowałam po macoszemu. A to serum to jaką ma formułę ? wchłania się czy tworzy warstwę ?? mleczne czy przezroczyste ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

Też słyszałam, żę z Lovely są dosyc dobre odżywki, ale miałam dotychczas 1 nie stosowałam jej regularnie, potraktowałam po macoszemu. A to serum to jaką ma formułę ? wchłania się czy tworzy warstwę ?? mleczne czy przezroczyste ?

mila1195

Dość szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej warstwy. Jest przezroczyste, ma taki różowy odcień, ale tego nawet nie widać na paznokciu

Re: odżywka do paznokci

A ja po czasie mila? Z paznokciami jest wszystko ok? Stosowałaś cały czas odżywkę?
Pokaż nam może jakieś efekty - chętnie ocenimy.

Re: odżywka do paznokci

Tak stosuję cały czas eveline diament na zmianę z nail tekiem f.II, efekty jak widac nie mam problemu z rozdwajaniem, czy zapuszczaniem
*wybaczcie manicure, ale sztuczne światło dziwnie pogorszyło wygląd lakieru

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

Nail Tek? To muszę ją zakupić! Ostatnio używałam olejku rycynowego, ale wolę tradycyjne odżywki, paznokcie lepiej wyglądają.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: