manicure hybrydowy

  • 2015-07-30, o 21:15
  • 93
  • 42 740
  • 68
  • 68

manicure hybrydowy

Hej ;) mam w planach zakupić zestaw do manicure hybrydowego. Zdecydowałam się na SEMILAC. Co sadzicie? Jakie kolorki najbardziej Wam się podobają? Może jakies inspiracje ?

Re: manicure hybrydowy

Na blogach ostatnio głośno właśnie o tych hybrydach. Ja wiedziałam juz wiele bardzo fajnych kolorów :) najbardziej podobają mi się kolory 020, 022 i 040 :)

Re: manicure hybrydowy

026 My love, piękna czerwień. :) 

Re: manicure hybrydowy

026 My love, piękna czerwień. :) 

2015-07-30 22:55:12 autor Paulina12345

Właśnie ją obejrzałam i faktycznie piękna :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

Teraz na youtubie filmik o hybrydach Semilac nagrała Maxineczka i Stylizacje TV.

Re: manicure hybrydowy

rzeczywiście Maxineczka ma fajny filmik o hybrydach

Re: manicure hybrydowy

Maluję paznokcie lakierami Semilac od jakiegoś czasu i bardzo je sobie chwalę:) Posiadam odcień 032 Biscuit, 022 Mint, 102 Pastel Peach, 019 Blue Lagoon i 001 Strong White:) Mam zrobione zdjęcia na razie tylko 032. Więcej zdjęć na moim blogu:)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: manicure hybrydowy

Z jakości jestem zadowolona:)

Re: manicure hybrydowy

Bardzo dobre hybrydy długo się utrzymują polecam

Re: manicure hybrydowy

Uwielbiam hybrydy Semilac, są bardzo łatwe w założeniu i ściągnięciu, trwałe, potrafią wytrzymać nawet 3 tygodnie. Nie ma odprysków, wszystko pięknie się trzyma, a co najważniejsze, zaraz po zrobieniu manicure możemy wrócić do innych czynności, bo paznokcie są całkowicie suche i nic nam się nie zniszczy. Bardzo szeroka gama kolorystyczna, myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: manicure hybrydowy

032 śliczny dzienny kolorek

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: