makijaż

  • 2012-02-03, o 13:54
  • 36
  • 9 696
  • 16
  • 29

makijaż

witam
jak wykonać makijaż pomniejszający czoło.? słyszałam, że coś takiego istnieje.

Re: makijaż

Hmmm... trudno powiedzieć ale jak masz zbyt wysokie czoło to obetnij grzywkę

Re: makijaż

no właśnie jak mam grzywkę to nie widać tego, ze jest wysokie. a czasem bym chciała sobie zaczesać tą grzywkę do góry i nie mogę, bo nie lubię jak mi widać czoło. A jak bym jakoś makijażem pomniejszyła to już byłoby o niebo lepiej.

Re: makijaż

Ja też należe do grona wysokoczołych ;p hehe
próbowałam dosłownie ze wszystkimi grzywkami
*z grzywką zaczesną na bok
*z prosta grzywką było okropnie bo mam kwadratową twarz
*z grzywką a\'la emo też nie dobrze bo optycznie poszerza twarz
*miałam też przez pewien okres włosy czesane w koczka i do tego opaska z materiału[foto nie mam]
*zaczesywałam grzyweczkę do góry jednak źle się z tym czułam co nie oznaczało że też tak wyglądałam ;p
wtedy bronzerem czoło konturowałam i nie było źle,możesz spróbować z bronzerem ale to tylko optycznie skróci ci czoło,mnie ta metoda nie przekonałam bo mam bzika na punkcie czoła
*spinałam zapuszczoną grzywkę wsuwką
*ostatecznie zostałam przy grzywce tapirowanej na bok[foto nie mam]
załaczę parę zdjęc możliwe że komuś kto ma podobny kształt twarzy do mnie się to przyda

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: makijaż

ciąg dalszy;p bo załączników max 3

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: makijaż

dziękuje za podpowiedź
będę próbować, bo jak na razie jak chce zrobić jakąkolwiek fryzurę to muszę patrzeć czy będzie pasowała do tego grzywka, a jak nie pasuje to muszę wymyślać coś innego.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż

[quote="czaswrocicnaziemie"]Ja też należe do grona wysokoczołych ;p hehe
próbowałam dosłownie ze wszystkimi grzywkami
*z grzywką zaczesną na bok
*z prosta grzywką było okropnie bo mam kwadratową twarz
*z grzywką a\'la emo też nie dobrze bo optycznie poszerza twarz
*miałam też przez pewien okres włosy czesane w koczka i do tego opaska z materiału[foto nie mam]
*zaczesywałam grzyweczkę do góry jednak źle się z tym czułam co nie oznaczało że też tak wyglądałam ;p
wtedy bronzerem czoło konturowałam i nie było źle,możesz spróbować z bronzerem ale to tylko optycznie skróci ci czoło,mnie ta metoda nie przekonałam bo mam bzika na punkcie czoła
*spinałam zapuszczoną grzywkę wsuwką
*ostatecznie zostałam przy grzywce tapirowanej na bok[foto nie mam]

czaswrócicnaziemie no no .super fryzurki...2 i 3 fotka najlepsza...mnie sie wydaje ze super wygladasz w czarnych wlosach..fryzurka z 3 zdjecia,tez niczego sobie..idealnie dobrane pod kształt twarzy..

Re: makijaż

witam
jak wykonać makijaż pomniejszający czoło.? słyszałam, że coś takiego istnieje.

andzia17

Musisz makijażem wymodelować czoło, wtedy optycznie je pomniejszysz.

Re: makijaż

Ale modelowanie czoła nic nie daje,jeśli masz jasną cerę i ciemne włosy będzie to wyglądało nie za dobrze

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: makijaż

dziekuję katy
obecnie stawiam na naturalne włosy,męczyłam się co miesięcznym farbowaniem,a pozatym moja skóra nie toleruje farb tak jak kiedyś:/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: makijaż

Ale modelowanie czoła nic nie daje,jeśli masz jasną cerę i ciemne włosy będzie to wyglądało nie za dobrze

czaswrocicnaziemie

jeżeli chodzi o karnacje to mam ciemną i włosy też ciemne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: