kocie oko

  • 2011-07-23, o 17:07
  • 30
  • 12 740
  • 19
  • 30

kocie oko

kompletnie nie wiem jak dobrze zrobic makijaz tego typu. jakiej wielkosci i dlugosci powinny byc kreski? jak ja sobie je robie wychodza mi 2 kompletnie rozne. jedna jest ladnie uniesiona a druga niemalze plaska, i to za kazdym razem ;/

Re: kocie oko

Znalazłam taką stronę, może okaże się pomocna http://lula.pl/lula/1,95647,7021436,Mak ... nania.html
Pozdrawiam.

Re: kocie oko

super dzieki napewno wyprobuje )

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kocie oko

Płynnym eye-linerem znacznie łatwiej będzie nam narysować zgrabną kreskę à la kocie oczy, jeśli wcześniej przyprószymy powiekę pudrem.

Szkic kreski dobrze zacząć rysować od wewnętrznego kącika oka, przeciągając ją nieco poza powiekę.

Chcąc uzyskać efekt kocich oczu musimy wyprofilować kreskę tak, by była przedłużeniem linii dolnych rzęs i unosiła się lekko ku górze. W przeciwnym razie grozi nam uzyskanie efektu smutnych oczu.

Po narysowaniu szkicu, możemy naszą linię dopracować przez nałożenie kolejnych warstw eye-linera. Oby tylko nie poprawiać w nieskończoność, bo można przesadzić z ilością kosmetyku!

Przy zewnętrznym kąciku oka kreska może być nieco grubsza.

Jeśli chcemy wizualnie zagęścić rzęsy, najlepszym rozwiązaniem będzie narysowanie eye-linerem w piasku cienkiej kreski tuż przy linii górnych rzęs.

Zalotną „jaskółkę” uzyskamy za pomocą płynnego eye-linera wywijając kreskę ku górze za zewnętrznym kącikiem oka.
Pozdrawiam

Re: kocie oko

lubie takie makijaże

Re: kocie oko

Szkoda że nie mogę otworzyć strony ;)

Re: kocie oko

nie do końca podobaja mi sie takie oczy

Re: kocie oko

ja wole delikatne makijaże

Re: kocie oko

ja wole delikatne makijaże

2015-08-28 10:21:19 autor monika212121

równiez mam takie zdanie

Re: kocie oko

Wszystko to kwestia wprawy. Jeśli masz z tym problem, to próbuj wieczorami w domu. Po pewnym czasie makijaż zacznie wychodzić Ci dokładnie taki, jaki chcesz ;) Nic nie przychodzi samo.

Re: kocie oko

Praktyka czyni mistrza. Trzeba ćwiczyć i nie rezygnować jak jakiś detal nie wychodzi. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: