jaki wybrać odcień podkładu?

  • 2015-05-22, o 10:39
  • 91
  • 43 547
  • 55
  • 59

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Dzień dobry. Chciałabym zapytać o najodpowiedniejszy odcień podkładu. Na codzień używam bourjois healthy mix mieszam odcień 51 z 52 lub Astor Perfect stay 100. Zastanawiam się czy B2 byłby dla mnie odpowiednim kolorem. Dodam że nie przepadam za bardzo żółtymi podkladami. Pozdrawiam

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Witam napiszcie Proszę jaki kolor MAP odpowiada 1w1 double wear,myslalam o 2Y

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

a ja szukam bardzo jasnewgo podkladu, najjasniejszego jaki moze istnieje

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Do Astora Perfect Stay najbardziej zbliżony jest 2B, z tym że wypada on bardzo delikatnie jaśniejszy. 3 B natomiast może już być zbyt ciemny. 

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Witam, a jaki odcień wybrać make up atelier  jeśli do tej pory urzywałam revlon 340 cera tłusta....?

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

proszę o pomoc w doborze odcienia podkładu:Kolor jaki mnie interesuje z innej firmy Lirene - Nature MATTE - Fluid matujący- opalony.Odcień może być ciemniejszy, ponieważ mam z MAP-u odcien 1NB. Będę wdzieczna za pomoc.  :)

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Mam podobny problem, obecnie używam  gosh x-ceptional wear odcień 12.

Jednak uważam iż podkład nie spełnia moich wymagań ( kolor po 8 h ciemnieje, pojawia się świecenie). Bardzo interesuje mnie make up atelier paris ale nie wiem jaki kolor był by dla mnie idealny

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

ewelaklu jest jakiś inny podkład, którego kolor Ci odpowiadał? Marek takich jak Rimmel, Maybelline czy Revlon? Wtedy będzie możliwość porównania odcieni i wyboru najbardziej zbliżonego.

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

W zimie gdy znika opalenizna używam Revlon 150 ( cera sucha/normalna) utrwalam pudrem transparentnym Kryolan TL 2 teraz ( lekka opalenizna na ciele)jednak wydaje się być zbyt żółty a odcień. 180 za ciemny. Z Rimmel ( próbowałam wszystkie ) w odcieniu ivory za bardzo żółte. Maybelline miałam będę w odcieniu ivory ( w nazwie było satin....) był za ciemny wręcz pomarańczowy.

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Pomiędzy 150, a 180 jest odcień 2NB ma on jednak żółto-oliwkową pigmentację. Jeśli chodzi o najbardziej zbliżony kolor do 180 dopasowalibyśmy 2B, który jest najbardziej neutralny i jest mieszanką wszystkich pigmentów. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: