jak wyeksponować perfumy ?

  • 2015-09-29, o 12:48
  • 42
  • 10 475
  • 24
  • 38

jak wyeksponować perfumy ?

Chciałbym ustawić na komodzie swoje perfumy tak by ładnie to wyglądało ? Macie jakieś pomysły?

Re: jak wyeksponować perfumy ?

Zapach utrzymuje sie lepiej na dobrze nawilżonej skórze. Fajnie jest rozpylić mgiełkę zapachu przed sobą, a potem w nia wejść. Ponoć zapach utrzymuje się długo na włosach, zwłaszcza świeżo umytych.  

Re: jak wyeksponować perfumy ?

Zapach utrzymuje sie lepiej na dobrze nawilżonej skórze. Fajnie jest rozpylić mgiełkę zapachu przed sobą, a potem w nia wejść. Ponoć zapach utrzymuje się długo na włosach, zwłaszcza świeżo umytych.  

2015-09-29 12:51:25 autor perla

Tu chyba o coś innego chodziło :) 

Ja mam po prostu na komodzie kilka flakonów perfum, a obok pojemniczek z biżuterią. Nie planowałam tego jakoś specjalnie ale bardzo fajnie to razem wygląda. 

Re: jak wyeksponować perfumy ?

Ja trzymam je na półce położone na serwetce. Bardzo podobają mi się, gdy ustawione są na jakiejś fajnej tacce, ale niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć odpowiedniej.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak wyeksponować perfumy ?

Klaudia a mogłabyś wstawić zdjęcie ?

Re: jak wyeksponować perfumy ?

najdłużej na włosach utrzymuje się zapach

Re: jak wyeksponować perfumy ?

Ja mam taką pleksiglasową półeczkę na której trzymam wszystkie swoje flakony z perfumami, przy czym zawsze zlewam do swoich flakonów z pompką tak aby rożne zapachy w różnych flaszeczkach stylistycznie prezentowały się tak samo. Niebawem tu wrzucę fotkę, bo z podświetleniem od spodu bardzo ładnie się to prezentuje

Re: jak wyeksponować perfumy ?

riley jestem ciekawa jak to wygląda :) koniecznie wrzuć foto

Re: jak wyeksponować perfumy ?

A ja swoje noszę w torebce zawsze moze być jakaś wyjątkowa chwila wiec warto mieć je przy sobie :)

Re: jak wyeksponować perfumy ?

AAAAAAAAA.......... no tak. Są tacki fajne, bo obrotowe. Do perfum czy kosmetyków idealne. 

Re: jak wyeksponować perfumy ?

ja też mam je po prostu położone na komodzie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: