bronzer idealny

  • 2016-01-12, o 16:39
  • 27
  • 7 977
  • 20
  • 20

bronzer idealny

hej, poszukuje pudru bronzujacego do konturowania twarzy, zalezy mi aby produkt byl bardzo trwaly na twarzy. Zastanawialam sie nad ziemia egipska bikor ale przeczytalam ze jest ona strasznie pomaranczowa, ile w tym prawdy? Obecnie mam bronzer ze sleeka (ta paletke bronzer+rozwietlacz) kolor bardzo mi odpowiada ale trwalosc jest okropna, po kilku godzinach go juz nie widac. Dlatego szukam jakiegos porządnego kosmetyku ktory bedzie na mojej twarzy przez caly dzien, cenowo moze byc do 170zl. Polecacie cos?

Re: bronzer idealny

bahama mama jest trwała i dobrze napigmentowana ale moim zdaniem nie nadaje się do typowego konturowania bo jest za ciepła  ,ziemia egipska również choć jest jeszcze wersja dla mężczyzn (w chłodniejszym kolorze) ,bardzo fajne kolory i również w chłodnej tonacji są bronzery z kobo ale z kolei nie są tak trwałe i dobrze napigmentowane. chłodny bronzer ma również nyx w kolorze toupe , jest jeszcze ten z Too Faced 16 hour który jest długotrwały ale drogi

Re: bronzer idealny

Mam z honolulu

Re: bronzer idealny

Czekoladka z bourjois 

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: bronzer idealny

Honolulu w7

Re: bronzer idealny

dziewczyny Agnieszka poszukuje bronzera do konturowania(chłodny odcień) a nie ocieplania (ciepły odcień ) i do tego naprawde długotrwałego więc zarówno honolulu jak i czekoladka z bojouris ( który wpada wręcz w ceglaste ciepłe tony bronzer ) się nie nadają, polecam również te co Monika czyli TOO FACED i NYX

Re: bronzer idealny

Inglot ma fajne pudry do konturowania, ewentualnie anastasia beverly hills

Re: bronzer idealny

Zastanawialam sie nad bahama mama ale doszlam do wniosku, ze kolor bedzie zbyt ciemny, w tak chlodnym kolorze nie wygladalabym korzystnie. Jesli chodzi o czekoladke z bourjois to mialam ja kiedys, kolor okazal sie zbyt pomaranczowy.

Wyszukalam bronzer z maca ktory kolorystycznie mi odpowiada, jego konkretna nazwa to MAC matte bronze, moze ktoras z was go stosowala? chcialam sie dowiedziec jak wyglada jego trwalosc i wydajnosc? 

Re: bronzer idealny

lubie bronzer honolulu

Re: bronzer idealny

tani, matowy i ma super odcien :) nie wspominajac o pudełeczku

Re: bronzer idealny

Ultra Bronze MUR. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: